Serwisy alertowe

BetBurger | Live and Pre-game surebets

Autor Wątek: Surebety, bonusy, strategia, opłacalność dzisiaj  (Przeczytany 1259 razy)

kristo50

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +0/-0
Surebety, bonusy, strategia, opłacalność dzisiaj
« dnia: Sierpień 12, 2016, 01:01:16 »
Witam
Miałbym parę pytań odnośnie gry w ten sposób. Sporo się już dowiedziałem min. z tego forum
Jest to jednak temat dość szeroki albo pewne sprawy są już nie aktualne czy też mogą być nieaktualne.
Pierwsze i podstawowe pytanie na początku brzmi: Czy ktoś z tego forum stawia jeszcze w ten  sposób czy już dawno spalił konta limitami?
Pytam, bo widzę, że ostatnie posty są sprzed roku.
2. Czy na dzień dzisiejszy przy zachowaniu wszystkich ogólnie znanych środków bezpieczeństwa
można regularnie zarabiać przez w miarę długi czas, czy może bukmacherzy są już tak cwani, że nie da rady nawet obrócić bonusu bo limitują czy zamykają konta?
Ta cisza na forum mnie trochę martwi ;)

piciu18

• Administrator
  • Full Member
  • Reputacja: +5/-0
Odp: Surebety, bonusy, strategia, opłacalność dzisiaj
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 24, 2016, 14:39:38 »
Cisza słusznie martwi :/ Coraz więcej bukmacherów pouciekało z Polski i gra się trudniej. Bonusy nadal da się obrócić grając choćby zakłady, które nie są surebetami ale dają tylko minimalną stratę. W ostatnim czasie nie jestem za bardzo w temacie, mogę jedynie wiele powiedzieć na temat tego jak działa yobetit ale niestety użytkowników już nie przyjmują :/

kristo50

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Surebety, bonusy, strategia, opłacalność dzisiaj
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 30, 2016, 01:06:03 »
Bukmacherzy pouciekali z Polski? Jacy to bukmacherzy np? Obracam bonusy obecnie i nie wiem za bardzo o co chodzi z tą ucieczką bukmacherów. Jest pełno softbuków i paru azjatów (ci sami co byli to są). Są też ludzie grający surebety. A że gra się trudniej, to może przez to że są bardziej czujni i limitują. Tyle, że te limity są podobno różnej wysokości i nie na każdą ligę. Tak więc tak jak kiedyś grałeś na zlimitowanych kontach zarabiając średnią krajową to i teraz się pewnie da.
Może już nie średnią krajową ale te 1500zł miesięcznie może się wyciągnie?.
Szkoda, że nie jesteś w temacie. Odpowiedzi innej osoby się pewnie nie doczekam tutaj.