Arbing.pl - forum arbitrażu sportowego

Pozostałe tematy => Problem z bukmacherem => Wątek zaczęty przez: piciu18 w Październik 04, 2013, 20:36:07

Tytuł: Weryfikacja konta w Tipico
Wiadomość wysłana przez: piciu18 w Październik 04, 2013, 20:36:07
Moja weryfikacja w Tipico przebiegała dość opornie. Jak zwykle wymagany jest dokument ze zdjęciem i rachunek lub dokument potwierdzający adres. Do tego Tipico życzy sobie jeszcze fotkę z wyciągu konta, która potwierdza dokonanie przelewu na ich konto. W przypadku płatności przez Skrill jest to zrzut ekranu potwierdzający transakcje.
Kiedy wysłałem im fotkę z wyciągu bankowego (2448 x 1376 pikseli) nie zatwierdzili jej gdyż była "zbyt mała". Przesłałem więc większą (2752 x 4896 px) tym razem stwierdzili że jest niewyraźna a wszystko było ostre i wyraźne. Za trzecim razem wysłałem im zdjęcie rewersu dowodu, dość zamazane i o dziwo przeszło.

Z dokumentem potwierdzającym tożsamość też są jaja. Niby zatwierdzili fotkę dowodu, ale zażyczyli sobie dodatkowo fotki w której trzymam dowód przy twarzy :D
Także trochę cierpliwości może wam się przydać ...
Tytuł: Odp: Weryfikacja konta w Tipico
Wiadomość wysłana przez: betuser w Lipiec 05, 2014, 13:51:32
Nie mam jeszcze konta u żadnego buka, ale dobrze wiedzieć którzy stosują tak absurdalne procedury weryfikacyjne. Przyznam szczerze, że osobiście nie byłbym na tyle zdeterminowany by przechodzić tę w pewnym momencie nieco upokarzającą procedurę. Rozumiem, że w tym przypadku (w zamian za solidną garść eurosów) się to opłaciło. Z innego wpisu na tym forum kojarzę, że buk ten pozwalał na postawienie wielu surebetów, przynajmniej do czasu aż podziękował obywatelom PL. Może to i dobrze ;)
Tytuł: Odp: Weryfikacja konta w Tipico
Wiadomość wysłana przez: piciu18 w Lipiec 07, 2014, 10:26:50
Zdecydowanie się opłaciło no ale temat już zamknięty, Tipico już mnie nie lubi :D
Trzeba będzie sprawdzić jak wygląda limitowanie u ich brata bliźniaka Rivalo.