Serwisy alertowe

BetBurger | Live and Pre-game surebets

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - piciu18

Strony: [1] 2 3
1
Rozmowy o surebetach / William Hill rezygnuje z polskich graczy
« dnia: Wrzesień 04, 2015, 16:29:36 »
U Williama Hilla już niestety nie pogramy. 3. września bukmacher poinformował, że nie będzie przyjmował więcej zakładów od graczy z Polski :/

2
Na blogu wrzuciłem porównanie opłat i korzyści z programów VIP w portfelach Skrill oraz Neteller. A tu link:
Co wybrać Skrill vs Neteller

3
OddStorm / Opinie o serwisie OddStorm
« dnia: Kwiecień 20, 2015, 11:46:42 »
Jeśli korzystaliście już z serwisu OddStorm proszę o umieszczanie w tym miejscu opinii na jego temat. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji skorzystać z tego serwisu w wersji premium, możecie sprawdzić go w tym tygodniu (20.04-26.04). Każdy zalogowany użytkownik otrzymuje dostęp do nowych wersji wyszukiwarek surebetów przedmeczowych oraz live.

4
Rozmowy o surebetach / Koniec arbingu w UK?
« dnia: Wrzesień 09, 2014, 10:56:10 »
Władze w UK od przyszłego roku chcą opodatkować bukmacherów zarejestrowanych w rajach podatkowych. Chcą pobierać od bukmacherów 15% przychodu z graczy brytyjskich. Póki co z oferowania zakładów dla Brytyjczyków wycofali się Tipico, 12Bet i Sbobet. Bukmacherzy nastawieni na rynek brytyjski jak np. WilliamHill zapewne nie wycofają się, jednak w inny sposób odbiją sobie tą stratę np. rezygnując z promocji czy obniżając kursy.

5
Opis bukmacherów / Bet2Be
« dnia: Lipiec 17, 2014, 12:07:14 »
Nowy bukmacher za wiele jeszcze o nim powiedzieć nie można. Póki co wypłacalny i wydaje się że to się utrzyma. Kursy ustalane jak u azjatyckich bukmacherów, po zagraniu zakładu za maksymalną stawkę kurs automatycznie jest korygowany. Idą tutaj trochę dalej i wyłączają konkretne zakłady z oferty gdy mają już dosyć przyjętych zakładów.
Marże wyglądają interesująco, są bardzo zależne od poziomu atrakcyjności rozgrywek. Żeby nie było tak różowo na koniec zdecydowany minus - czas rozliczania zakładu jest najdłuższy z jakim do tej pory się spotkałem, zajmuje to nawet jeden dzień.

6
Rozmowy o surebetach / Surebety w zakładach na żywo
« dnia: Czerwiec 21, 2014, 11:08:15 »
Jako że dostałem pytanie od usera w kwestii surebetów live, a nijak nie potrafię pomóc, proszę innych użytkowników o próbę odpowiedzi :)

Cytuj
Czy korzystałeś już ze strony betburger.com? Chodzi mi głównie jak to wygląda z tymi sb live, tzn. ile % sb mniej więcej się tam łapie i jak często udaje się je zagrać zanim kursy się pozmieniają. Jeśli nie korzystałeś to może znasz jakieś inne dobre serwisy

7
Rozmowy o surebetach / Bukmacherzy, których brakuje w wyszukiwarkach
« dnia: Czerwiec 13, 2014, 17:34:20 »
Mam do was pytanie, czy brakuje wam jakichś bukmacherów w wyszukiwarkach surebetów? Chodzi mi przede wszystkim o to, że na przykład chcecie obrócić gdzieś bonus na surebetach a nijak nie możecie ich znaleźć albo męczycie się szukając ręcznie.

8
Rozmowy o surebetach / Ewakuacja kolejnych bukmacherów
« dnia: Czerwiec 12, 2014, 18:12:34 »
Betfred i Tipico zamykają konta polskim graczom i nie będą już świadczyć usług na polskim rynku. Niech jeszcze wypadnie bet365 i willhill to nie będzie gdzie grać :/

9
Rozmowy o bukmacherach / Smarkets
« dnia: Czerwiec 04, 2014, 18:31:04 »
Podczas mistrzostw świata część zakładów na Smarkets pozbawiona będzie prowizji. Rynki meczowe będą zapewne płynne więc warto skorzystać. Przy okazji można skorzystać z freebeta w wysokości 10Funtów. Zachęcam do rejestracji z tego linku :)

10
Rozmowy o bukmacherach / Bonusy w Toto-Mix
« dnia: Kwiecień 29, 2014, 01:16:23 »
Zainteresowałem się tematem bonusów w Toto-Mix. Wynik moich przemyśleń wrzuciłem tutaj. Komentarze czy też inne pomysły mile widziane :)

11
Promocje bukmacherskie / 10 Funtów / Euro Freebet od Smarkets
« dnia: Kwiecień 16, 2014, 01:18:15 »
Giełda Smarkets oferuje nowym klientom freebet o wartości 10 funtów lub Euro. Warunki promocji ciężko znaleźć, w każdym razie giełdę Smarkets jak najbardziej można polecić, prowizja wynosi tam tylko 2% i płatna jest wyłącznie od wygranych.

// aktualizacja

Warunki promocji

Aby otrzymać free bet należy:
 - założyć konto klikając w ten link
 - wpłacić co najmniej 20£/€/$
 - wysłać email na adres support@smarkets.com, w tytule wpisać 'Welcome bonus', ważne aby wiadomość wysłać z adresu email przypisanego do konta
 - w ciągu 24h przypiszą rabat do konta, od tego czasu przegrane będą zwracane aż do kwoty 10£/€/$
 - po otrzymaniu 10£/€/$ zwrotu należy zagrać zakłady za 20£/€/$ aby móc wypłacić bonus

Załóż konto w Smarkets

12
Rozmowy o surebetach / Kilka słów o Matchbooku
« dnia: Kwiecień 14, 2014, 17:16:18 »
Wrzuciłem na bloga nieco informacji o giełdzie Matchbook wraz z opisem jak liczyć stawkę na zakład.
http://blog.arbing.pl/matchbook-gielda-najnizsza-prowizja/

13
Rozmowy o surebetach / Surebety na wyścigach konnych
« dnia: Marzec 14, 2014, 14:40:06 »
Na blogu zamieściłem moje rozważania na temat zakładów na wyścigach konnych. Można je znaleźć tutaj: Best Odds Guaranteed czyli jak zarabiać na wyścigach konnych

14
Promocje bukmacherskie / Sbobet - 170EUR bonusu
« dnia: Styczeń 03, 2014, 13:12:25 »
Od 1 stycznia w Sbobet dostępny jest bonus od pierwszego depozytu. Maksymalnie można otrzymać 170EUR (15% wartości depozytu). 
Warunki jakie należy spełnić to 10x obrót depozytu w terminie 60 dni od założenia konta. Na sbobet surebetów jest sporo więc warto skorzystać ;)
Kod promocyjny: DEPBON7.

Odbierz swój bonus.

15
Rozmowy o surebetach / Program do zapisywania i kontroli surebetów
« dnia: Grudzień 19, 2013, 13:16:42 »
Zbieram się powoli do napisania programu na zaliczenie na studiach, a żeby nie wykonywać nikomu nie potrzebnej pracy pomyślałem o stronie/programie do prowadzenia zapisów z surebetów. Wiem że wielu korzysta z różnych arkuszy, choćby z tego od rebelbetting, jednak nie zawsze jest dostęp do excela na komputerze z którego obstawiam (np. linuksy na uczelni), dlatego pomyślałem o przeniesieniu tego do sieci. I teraz pytanie mam do potencjalnych użytkowników takiego programu/strony, czy brakuje wam jakichś funkcji w używanych przez was arkuszach lub programach ? Co jest dla was istotne w takim narzędziu ? Wszelkie sugestie bardzo mile widziane :)

Strony: [1] 2 3