Serwisy alertowe

BetBurger | Live and Pre-game surebets

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - wojtas

Strony: [1]
1
Buki które nie limitują i można wypłacać na skrill dowoli ( bez prowizji, czasem max 1 wypł na 24h) to tzw profesjonalne lub azjatyckie. Ja gram u 188bet, dafabet, sbobet - dla mnie to czołówka, konta indywidualnie nie limitowane, w przypadku 2 pierwszych wypłaty na skrill błyskawiczne najdłuzej kilka godzin, sbobet 1 wypłąta na 24h, w pare godzin mamy kase

2
Opis bukmacherów / Odp: Marathon Bet
« dnia: Sierpień 24, 2014, 22:13:28 »
MB dawał grać kiedy zakładałem u niego pierwsze konto czy mniej więcej rok temu. Limity nie były wygórowane ale grając masówke można było trochę zarobić. W międzyczasie był okres kiedy to Polacy z marszu po założenia konta dostawali limity po 1EUR, później trochę spuścili z tonu jednak na dzień dzisiejszy większość rynków z limitem <5EUR. Długo trwała weryfikacja dokumentów jednak wypłąty na skrill błyskawiczne.

3
Opis bukmacherów / Odp: Unibet
« dnia: Sierpień 24, 2014, 22:10:37 »
Ja unibet odpuściłem kompletnie ze względu na mało sprzyjające opinie na SBR o nim, mianowicie sytuacje w których zajmowali bankroll graczy i tłumaczyli to jakimiś aburdalnymi powodami. Znaczenie lepszą alternatywą jest 888sports, który to w ranlkingu SBR jest na pozycji B, oraz oferuje system freebetów do 88EUR. Co prawda limity przy wygranych zakładach wpadają dość szybko jednak znacznie pewniejszy bukmacher, którego klonem jest unibet.

4
Opis bukmacherów / Odp: Bet365
« dnia: Sierpień 24, 2014, 22:07:50 »
Jeśli chodzi o Bet365 to b. dobry buk do sure'ów jednak trzeba je grać z głową. Miałem tam kilkanaście kont i limitowane były w różnych sytuacjach. Rekord to limit po 1 zakładzie kiedy to po wzięciu bonusu zagrałem asiana. Później musiałem się trochę namęczyć żeby obrócić ów bonus mając stawki rzędu 5 EUR na zakład. Odradzam granie oczywisych błedów u B365 ponieważ kończy się to zawsze zwrotem oraz limitem na konto. Azjany również odradzam ponieważ istnieje przekonanie że na azjanach znają się tylko doświadczeni gracze. Granie niszowych lig typu Jemen, Iran, 4 liga norweska itd. również może świadczyć o tym że nie gramy czysto. Nie grać za cały bankroll ani za całą stawkę maxymalną. Najlepiej nie przekraczać 50% stawki max.
Reasumując buk b. przyjazny jeśli przegrywamy i gramy jak nowicjusze.

Strony: [1]