Serwisy alertowe

BetBurger | Live and Pre-game surebets

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - piciu18

Strony: 1 [2] 3 4 ... 13
16
Dla początkujących / Odp: "Przesuwanie" pieniędzy między bukami.
« dnia: Wrzesień 02, 2015, 21:56:41 »
@AlexNotman

Trudno się z Tobą nie zgodzić, zdarza się fatalna passa i nijak się na to nie poradzi. Niedawno sporo zakładów przegrałem w Matchbooku, potem trafiła się zwycięska passa i teraz trudno mi coś stamtąd wypłacić bez prowizji (wymagania obrotu) i nic na to poradzić nie mogę.

17
OddStorm / Opinie o serwisie OddStorm
« dnia: Kwiecień 20, 2015, 11:46:42 »
Jeśli korzystaliście już z serwisu OddStorm proszę o umieszczanie w tym miejscu opinii na jego temat. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji skorzystać z tego serwisu w wersji premium, możecie sprawdzić go w tym tygodniu (20.04-26.04). Każdy zalogowany użytkownik otrzymuje dostęp do nowych wersji wyszukiwarek surebetów przedmeczowych oraz live.

18
Rozmowy o serwisach / Odp: BetsOnFire.com
« dnia: Luty 06, 2015, 12:01:32 »
Hello, nice to have you here :)
Unfortunately arbing here in Poland isn't as profitable as it used to be, but I think that few people could still be interested in your service. I hope someone will write a review when you gave us a trial.

19
Rozmowy o bukmacherach / Odp: Bonusy w Toto-Mix
« dnia: Grudzień 01, 2014, 11:32:16 »
Ale czy te bonusy rzeczywiście coś dają. Ogólnie wolę korzystać z opcji zagranicznych bukmacherów, tam bonusy się świetnie sprawdzają i można je wykorzystać dowoli.
Wiadomo że bonusy u zagranicznych bukmacherów są o wiele lepszą ofertą. Bonusy u stacjonarnych to tylko ciekawostka.

20
Dla początkujących / Odp: Pierwsze kroki
« dnia: Październik 07, 2014, 22:19:32 »
Nie wszyscy bukmacherzy obsługują PLN, z brakiem EUR lub USD problemu nie ma. I to jest właściwie jedyna przyczyna. Zdarza się że gracze zakładają konta w PLN a gdy dojdą do wniosku że reszta bukmacherów nie obsługuje tej waluty zakładają pozostałe konta w EUR lub USD. Granie surebetów czy obracanie bonusami z koniecznością przewalutowania staje się niestety zdecydowanie mniej zyskowne.

21
Rozmowy o surebetach / Odp: Koniec arbingu w UK?
« dnia: Wrzesień 16, 2014, 20:11:02 »
Tym oto sposobem Wyspy przestały byc rajem dla arberów.Az trudno w to uwierzyc, ze takie potegi jak sbo czy pinnacle rezygnuja z olbrzymiego kawałka tortu
A ja myślę że po prostu ten podatek nie jest im na rękę. Ci, którzy chcą i tak będą w Pinnacle stawiać tyle że dzięki usłudze któregoś z brokerów. Jestem przekonany, że osoby robiące na Pinnacle najwięcej obrotu nie zrezygnują tak łatwo.

22
Rozmowy o surebetach / Odp: Koniec arbingu w UK?
« dnia: Wrzesień 15, 2014, 14:45:22 »
Ten przepis wchodzi w życie szybciej niż się spodziewałem bo już 1 października. Wprowadzają przepisy podobne jak u nas, bukmacherzy bez licencji w UK nie mogą ani obsługiwać Brytyjczyków ani nawet reklamować się w UK. Do grona bukmacherów, którzy zamykają konta dołączył PinnacleSports. Nawiązując do Szkocji, ciekaw jestem czy gracze decydują się na wymianę waluty, jakby nie było kurs może sporo spaść po ewentualnym odłączeniu Szkocji.

23
Rozmowy o surebetach / Koniec arbingu w UK?
« dnia: Wrzesień 09, 2014, 10:56:10 »
Władze w UK od przyszłego roku chcą opodatkować bukmacherów zarejestrowanych w rajach podatkowych. Chcą pobierać od bukmacherów 15% przychodu z graczy brytyjskich. Póki co z oferowania zakładów dla Brytyjczyków wycofali się Tipico, 12Bet i Sbobet. Bukmacherzy nastawieni na rynek brytyjski jak np. WilliamHill zapewne nie wycofają się, jednak w inny sposób odbiją sobie tą stratę np. rezygnując z promocji czy obniżając kursy.

24
Rozmowy o surebetach / Odp: Nowe konto a ip
« dnia: Lipiec 24, 2014, 00:16:12 »
Witam,
zależy do czego chcesz używać tych bukmacherów. Jeśli mowa o zwykłym graniu to nie ma problemu z tym samym adresem i IP. Problem pojawia się z bonusami (jeden bonus na adres oraz IP) oraz surebetami. Z netu bezprzewodowego na sim niewiele korzystałem, ale nie zdarzyło mi się żeby tam IP było stałe. Po każdym resecie modemu adres był nowy bez dodatkowej karty sim także nie powinieneś mieć z tym problemu.
Adresu zameldowania nie musisz zmieniać. Wystarczy inny adres na który jesteś w stanie zorganizować rachunek lub wyciąg bankowy z danymi twoimi lub brata.
Nie możecie korzystać z tej samej przeglądarki nawet zmieniając IP. Chyba że będziesz ciągle czyścił pliki cookie po korzystaniu. Najlepszą opcją jest zainstalowanie maszyny wirtualnej. Wtedy masz na komputerze wewnętrzny czysty system i nie ma żadnych problemów z ewentualnym powiązaniem kont. Narzędzie do stawiania maszyny wirtualnej znajdziesz np. tutaj. Instalacja maszyny i systemu na nim jest bardzo łatwa.
Powodzenia.

25
Opis bukmacherów / Bet2Be
« dnia: Lipiec 17, 2014, 12:07:14 »
Nowy bukmacher za wiele jeszcze o nim powiedzieć nie można. Póki co wypłacalny i wydaje się że to się utrzyma. Kursy ustalane jak u azjatyckich bukmacherów, po zagraniu zakładu za maksymalną stawkę kurs automatycznie jest korygowany. Idą tutaj trochę dalej i wyłączają konkretne zakłady z oferty gdy mają już dosyć przyjętych zakładów.
Marże wyglądają interesująco, są bardzo zależne od poziomu atrakcyjności rozgrywek. Żeby nie było tak różowo na koniec zdecydowany minus - czas rozliczania zakładu jest najdłuższy z jakim do tej pory się spotkałem, zajmuje to nawet jeden dzień.

26
Problem z bukmacherem / Odp: Weryfikacja konta w Tipico
« dnia: Lipiec 07, 2014, 10:26:50 »
Zdecydowanie się opłaciło no ale temat już zamknięty, Tipico już mnie nie lubi :D
Trzeba będzie sprawdzić jak wygląda limitowanie u ich brata bliźniaka Rivalo.

27
Rozmowy o surebetach / Odp: 250EUR na start - test surebet.com
« dnia: Lipiec 07, 2014, 10:25:14 »
Cytat: piciu18
Nie mogę już grać w mybet, zauważyli że jestem z Polski :/ a szkoda bo surebetów było tam sporo.

Wnioskuję z tego, że zauważyli dopiero po jakimś czasie, zapewne po postawieniu kilku/kilkunastu/kilkudziesięciu surebetów. W sumie kraj pochodzenia powinni byli zauważyć już w momencie rejestracji. Dziwne.
Widocznie w Mybet blokują dostęp manualnie. Dostęp do całego serwisu jest, ale z bukmacherki skorzystać się nie da. Co ciekawe wcześniej z tym samym kontem miałem już taką sytuację że dostęp był zablokowany, a po paru miesiącach znów dało się korzystać.

28
Dla początkujących / Odp: Tłumaczenie podręcznika arbitrażu
« dnia: Lipiec 07, 2014, 10:20:18 »
Przeczytałem ebooka i z tej okazji zgłaszam drobną poprawkę...

Strona 7: "Można zamienić kursy bukmachera na prawdopodobieństwo wystąpienia zdarzenia dzieląc kurs przez 1."

Czy nie powinna to być odwrotność kursu? Dzielenie przez 1 niczego nie zmienia ;)

Hehe ale błąd :D Trzeba będzie zrobić poprawkę.

29
Dla początkujących / Odp: Pinaccle a wypłata
« dnia: Lipiec 03, 2014, 00:57:58 »
Na zdrowy rozsądek każda wypłata podlega temu obrotowi. Nie miałem jednak nigdy takiej sytuacji, w Pinnacle nie miałem nigdy problemu żeby obrócić depozyt 5 razy. Zawsze możesz podpytać w supporcie.

30
Rozmowy o surebetach / Surebety w zakładach na żywo
« dnia: Czerwiec 21, 2014, 11:08:15 »
Jako że dostałem pytanie od usera w kwestii surebetów live, a nijak nie potrafię pomóc, proszę innych użytkowników o próbę odpowiedzi :)

Cytuj
Czy korzystałeś już ze strony betburger.com? Chodzi mi głównie jak to wygląda z tymi sb live, tzn. ile % sb mniej więcej się tam łapie i jak często udaje się je zagrać zanim kursy się pozmieniają. Jeśli nie korzystałeś to może znasz jakieś inne dobre serwisy

Strony: 1 [2] 3 4 ... 13