Serwisy alertowe

BetBurger | Live and Pre-game surebets

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - piciu18

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 13
31
Rozmowy o serwisach / Odp: Yobetit
« dnia: Czerwiec 21, 2014, 10:48:26 »
Witam ponownie :)

1. YoBetit - czy ten bukmacher ma szansę na przetrwanie? Czy jego polityka ekskluzywnych zaproszeń da mu płynność finansową?
W tej chwili surebety schodzą u nich bardzo szybko. Wydaje się że w systemie nie potrzebują jeszcze nowych użytkowników. Obecnie jest tam około tysiąca użytkowników.
2. Kiedy dalsze grupy zaproszonych osób uzyskają w końcu dostęp?
Gdy pojawi się wersja 2.0. A kiedy się pojawi tego nikt nie wie. Zresztą jestem pewien, że zanim wpuszczą nowych użytkowników, wersja ta zostanie przetestowana przez obecnych, będzie więc wiadomo że termin wpuszczenia nowych użytkowników faktycznie się zbliża.
3. Czy arbitraż z YoBetit to nie jest męczarnia? Trzeba czekać, aż "coś" się pojawi - nawet kilkanaście godzin?
Arbitraż z Yobetit to w żadnym wypadku nie jest męczarnia. Nie trzeba czekać kilkunastu godzin, z góry podawane są godziny o której pojawiać się będą następne surebety. W trakcie mistrzostw obstawianie zaczyna się o 12.00, kończy w okolicach 19-20. W tym czasie pojawiają się też przerwy, wtedy pojawia się informacja, o której godzinie pojawią się następne surebety.
4. RebelBetting - kiedyś przyjaciele, dziś konkurencja. Czy możliwe jest ich pogodzenie? Co 2 głowy to nie jedna...
YoBetit odwleka wersję 2.0 w nieskończoność. Jak można traktować ich poważnie?
Nie widzę żadnego problemu z pogodzeniem typowych surebetów z serwisem Yobetit. Można korzystać z jednego i drugiego jednocześnie. Faktycznie obsuwa jest spora, jednak wpuszczenie nowych użytkowników w chwili gdy serwis nie jest w stanie zaoferować wystarczającej ilości surebetów byłoby dużym błędem. Serwis nie spełniałby oczekiwań ani nowych użytkowników ani tych, którzy już siedzą w tym od marca.
5. Ile w końcu będzie można zyskać w skali miesięcznej, jeśli projekt w ogóle dojdzie do skutku?
Zależy od budżetu i sposobu grania. Może być kilka a może kilkanaście procent. Przy budżecie poniżej 10tys EUR na pewno mniej niż przy normalnych surebetach, a to przez niskie surebety, zwykle około 0,5%.
To, co na blogu - jest chaotyczne. Gadanie o wszystkim i niczym.
Ważne że spełniło swoje zadanie czyli punkt do zaliczenia przedmiotu na studiach.

32
Ja osobiście korzystam z betburgera i nie mam narazie takiego problemu. A co to za buk z dobrym bonusem którego nie ma w wyszukiwarkach surbetów ? :)
Nie miałem nikogo konkretnego na myśli. Przyznam że oferta betburgera pozytywnie mnie zaskoczyła. Jak tam wygląda z filtrowaniem zdarzeń ? Można ustawić jakie ligi ciebie interesują albo jakie rynki ?

33
Rozmowy o surebetach / Bukmacherzy, których brakuje w wyszukiwarkach
« dnia: Czerwiec 13, 2014, 17:34:20 »
Mam do was pytanie, czy brakuje wam jakichś bukmacherów w wyszukiwarkach surebetów? Chodzi mi przede wszystkim o to, że na przykład chcecie obrócić gdzieś bonus na surebetach a nijak nie możecie ich znaleźć albo męczycie się szukając ręcznie.

34
A czy istniej book, który nie nakłada limitów i pozwala dowolnie często wypłacać bez prowizji?
Ja bardzo często wypłacam na giełdach Matchbook i Smarkets. Z tym że ostatnio chodzą słuchy że na matchbook pobierają prowizję jeśli użytkownik za mało dla nich zarobił. Taką możliwość mają zapisaną w regulaminie. W Smarkets niczego takiego nie zauważyłem więc jak najbardziej polecam.
Jeśli spojrzeć na typowych bukmacherów to dość często bez opłat możesz wypłacać w Sbobet i 188bet.

35
Rozmowy o surebetach / Odp: Ewakuacja kolejnych bukmacherów
« dnia: Czerwiec 13, 2014, 01:19:07 »
Nie mam pewności co do Tipico gdyż w mailu nie ma słowa o tym dlaczego konto zostanie zamknięte. W każdym razie na 3 skrzynkach znalazłem taki sam email.
Cytuj
We regret to inform you that from the 11th of June 2014 onwards you will not be able to play on www.tipico.com. You will still have access to your account and you are kindly requested to withdraw all existing funds from your account prior to the 28th of July 2014 as from this date no further access will be permitted.
Możliwe że po prostu robią czystki i usuwają zlimitowanych użytkowników. W takim razie jest to fałszywy alarm z mojej strony. Na Rivalo jeszcze nie grałem, wiem że jeden z użytkowników forum tam gra, być może da cynk jak to wygląda.

36
Rozmowy o surebetach / Ewakuacja kolejnych bukmacherów
« dnia: Czerwiec 12, 2014, 18:12:34 »
Betfred i Tipico zamykają konta polskim graczom i nie będą już świadczyć usług na polskim rynku. Niech jeszcze wypadnie bet365 i willhill to nie będzie gdzie grać :/

37
Rozmowy o bukmacherach / Odp: Smarkets
« dnia: Czerwiec 12, 2014, 17:57:59 »
Pierwszych pięć spotkań z których zostanie zwrócona prowizja to:
Brazil vs. Croatia
Spain vs Holland
England vs Italy
Germany vs Portugal
Uruguay vs England

Kursy są świetne pozostaje tylko korzystać :)

38
Dla początkujących / Odp: "Przesuwanie" pieniędzy między bukami.
« dnia: Czerwiec 10, 2014, 13:45:45 »
Wydaje się że jedyna opcja to granie zakładów z wysokimi kursami tam gdzie chcesz przegrywać. Ewentualnie granie multisurebetów również powinno spowodować pożądany efekt. Innych pomysłów na to nie mam.

39
Rozmowy o surebetach / Odp: Kilka słów o Matchbooku
« dnia: Czerwiec 06, 2014, 15:17:51 »
Jakiś czas temu Pinnacle wprowadzili w API możliwość zdalnego stawiania zakładów. Może dałoby się stworzyć automat stawiający surebety u tych bukmacherów. Mógłby skupić się np. na zakładach live z tenisa, w matchbooku nie ma na nie żadnej prowizji.

40
Rozmowy o surebetach / Odp: Kilka słów o Matchbooku
« dnia: Czerwiec 05, 2014, 10:32:07 »
Czy Matchbook ma jakieś API dla programistów? Ewentualnie Smarkets?

Betfair ma. Gdyby wyżej wspomniane miały, to bym się może pokusił o jakąś wyszukiwarkę surbetów między giełdami.

Matchbook ma API, Smarkets udostępnia XML więc wyszukiwarkę da się zrobić. Żeby otrzymać dostęp do API matchbooka trzeba wysłać maila na adres api@matchbook.com i napisać do czego chcesz tego API używać. Kursy ze Smarkets są aktualizowane raz na minutę i dostępne tutaj:
http://smarkets.s3.amazonaws.com/oddsfeed.xml

41
Rozmowy o bukmacherach / Smarkets
« dnia: Czerwiec 04, 2014, 18:31:04 »
Podczas mistrzostw świata część zakładów na Smarkets pozbawiona będzie prowizji. Rynki meczowe będą zapewne płynne więc warto skorzystać. Przy okazji można skorzystać z freebeta w wysokości 10Funtów. Zachęcam do rejestracji z tego linku :)

42
Witam nowego użytkownika :)

Z mojego doświadczenia wynika że częściej wchodzą zakłady u tzw. softbuków, no może nie częściej ale gotówki raczej tam przybywa a na Pinnacle z czasem ubywa (inaczej surebety nie byłyby im na rękę). Żeby u softbuków wyłącznie przegrywać musiałbyś ciągle podnosić stawkę aż do przegranej. Pytanie więc czy budżet to wytrzyma. Wygrasz zakład za 100EUR, wygrasz za 200, wygrasz za 400 no i masz 800EUR z początkowych 100EUR. 3 wygrane z rzędu to nie jest jakaś wielka seria a może doprowadzić do szybkiego limitu.
I jeszcze jedna uwaga, w Pinnacle jest jedna darmowa wypłata w miesiącu co skutecznie blokuje pomysł częstych wypłat.

43
Po wklejonym cytacie jestem pewien że podane kwoty to te sugerowane przez bankomat. Kiedy wypłaca się z konta w EUR część bankomatów zadaje pytanie czy chcesz wypłacić po "Gwarantowanym kursie 3,80" czy chcesz wypłacać w ciemno. Ten kurs gwarantowany jest zależny od bankomatu i zawsze jest żenująco niski, wątpię żeby ktoś się na to decydował. Ja zwykle wypłacam w PKO, czasem w Euronecie, kurs wymiany jest taki sam. Czyli faktycznie stosowany jest kurs MasterCard, nie ma co ukrywać jest on bardzo dobry. Dodatkowo wypłacać można w każdym bankomacie. Opłaca się więc prowadzić konto w EUR i wypłacać złotówki w bankomatach.
Nie wiem nic o kosztach rezygnacji z karty, póki co nic takiego do głowy mi nie przychodzi. Kartę jako VIP mam za darmo. Jak już gdzieś pisałem zrobić VIP-a nie problem, wystarczy często wypłacać i wpłacać pieniądze przede wszystkim u azjatów i na giełdach.

44
Coś nie bardzo mi to pasuje. Reuters podaje kurs wymiany 4.1568, kantor internetowy alior ma kurs kupna 4,1442, internetowykantor.pl 4,1417.  Gdy odejmę 2,25 (taki % ma srebrny VIP) od kursu z reuters to wychodzi 4,06 czyli dostałbym o wiele mniej niż w kantorach internetowych, a ja zawsze dostaję więcej...
Przy następnej wypłaci zanotuje sobie godzinę transakcji i sprawdzę dokładnie jak wygląda kurs wymiany. W każdym razie na pewno warto wypłacać kartą gdy posiada się konto VIP.
Orientuje się ktoś jak to wygląda w Neteller ?

45
Tak faktycznie VIP-y mogą wybrać dowolną walutę wypłaty, reszta ma PLN-y. A nie jesteś w stanie sobie wyrobić VIP-a ? Nawet na niewielkich obrotach można przecież wypłacać wszystko od bukmacherów takich jak 188, sbobet czy z giełd co tydzień i wpłacać z powrotem. Do tego jedna wypłata wszystkich środków w Pinnacle, jakieś wypłaty z softbuków i trochę tego się powinno uzbierać. Na VIP-a potrzeba 2k EUR w miesiącu.

Nie posiadając konta VIP chyba tylko wypłata na konto w PLN ma sens. Nigdy jeszcze nie robiłem takiej wypłaty ale ciekaw jestem jak wygląda prowizja za przewalutowanie. Wypłacając złotówki z bankomatu otrzymuję je po wyższym kursie EUR niż dostałbym w kantorze internetowym co mnie cholernie dziwi.

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 13