Serwisy alertowe

BetBurger | Live and Pre-game surebets

Autor Wątek: Pogaduchy  (Przeczytany 17383 razy)

piciu18

• Administrator
  • Full Member
  • Reputacja: +5/-0
Pogaduchy
« dnia: Wrzesień 06, 2013, 18:15:18 »
W tamtym roku na studiach oddawałem na zaliczenie program, który pobierał kursy z surebet.com i wysyłał na inne komputery. A na innych kompach z kolei działał program, który ułatwiał obstawianie, z wyglądu podobny do rebela, kalkulator po lewej i dwa okna w których otwierały się strony bukmacherów. Może warto by było go wskrzesić.

tpieczka

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +1/-0
Odp: Pogaduchy
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 06, 2013, 23:42:15 »
W tamtym roku na studiach oddawałem na zaliczenie program, który pobierał kursy z surebet.com i wysyłał na inne komputery. A na innych kompach z kolei działał program, który ułatwiał obstawianie, z wyglądu podobny do rebela, kalkulator po lewej i dwa okna w których otwierały się strony bukmacherów. Może warto by było go wskrzesić.

Co Cię powstrzymało od tego żeby to kontynuować ????????? 
To by było ogromnym ułatwieniem ponieważ surebet.com daje linki ale otwierasz dwie zakładki + kalkulator gdzieś na ekranie = pomniejszenie okna przeglądarki, przełączanie pomiędzy zakładkami itp. To mi zjada sporo czasu i praktycznie nie pozwala na współpracę np. 10bet z pinaclami bo oni szaleją z kursami. Zawsze mi braknie kilka sekund.
Naprawde nie próbowałeś tego ponownie reanimować ???
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2013, 00:47:07 wysłana przez tpieczka »

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 07, 2013, 01:03:37 »
Wiesz mam gdzieś te programy na poczcie. Ale najważniejszą cechą tego programu nie było to że ułatwiał obstawianie, ale to że wystarczyło wykupić jedno konto, a program mogło używać wiele osób. Dzięki temu udało mi się zaliczyć :)

Za dwa tygodnie wracają studia, trzeba będzie wrócić do programowania. Nie wiem jeszcze w jakim języku będziemy programować i co będę musiał zrobić żeby semestr zaliczyć, ale pewnie coś przydatnego wyprodukuję :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2013, 01:13:18 wysłana przez small »

tpieczka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 07, 2013, 02:13:19 »
Wiesz mam gdzieś te programy na poczcie. Ale najważniejszą cechą tego programu nie było to że ułatwiał obstawianie, ale to że wystarczyło wykupić jedno konto, a program mogło używać wiele osób. Dzięki temu udało mi się zaliczyć :)

Za dwa tygodnie wracają studia, trzeba będzie wrócić do programowania. Nie wiem jeszcze w jakim języku będziemy programować i co będę musiał zrobić żeby semestr zaliczyć, ale pewnie coś przydatnego wyprodukuję :)

Ciekawy pomysł (nie dla właścicieli surebet.com) z tym współdzieleniem ale przyspieszenie obstawiania na zasadzie jak RB to by było coś....
Nie wiem jak Ty ale ja już czekam 3 dni na odpowiedź ze Skrilla, qrwa deklarują 24godziny na odpowiedź !!
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2013, 02:15:44 wysłana przez tpieczka »

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 07, 2013, 09:15:06 »
U mnie też póki co zero odzewu. Kiedy wcześniej miałem do nich sprawę odezwali się po tygodniu.

RaDeoN1992

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +0/-0
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 07, 2013, 09:42:25 »
Pisałem do nich kilka dni temu i odpisali w kilka godzin.

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 07, 2013, 10:38:37 »
Farciarz  :P

tpieczka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 07, 2013, 13:36:22 »
Farciarz  :P
Jesssstt...  4 pieprz...   dni i jeszcze odpowiedź do bani. Ale, nie da sie otworzyć skrilla nowego na stary adres z poprzedniego konta i koniec.

Poniżej odpowiedz w sprawie zamkniecia konta w $ i otwarcia w euro na ten sam adres co przy $.

Dziękujemy za kontakt z Działem Obsługi Klienta Skrill.

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z naszymi zapisami Pan zamknął swoje konto Skrill.

Pragniemy Pana poinformować, że może Pan zmienić walutę swojego konta otwierając nowe konto w naszym systemie. Informujemy, że niestety wykorzystywanie tego samego adresu mailowego przy nowym koncie Skrill w naszym systemie nie jest możliwe. Prosimy Pana przy zakładaniu nowego konta o dodanie nowego adresu mailowego.

Informujemy , że Skrill jako instytucja finansowa nie może całkowicie usunąć informacji o użytkowniku ze względu na wymogi prawne/regulacyjne oraz wymagania zaplecza technicznego. Możemy Pana zapewnić, że Pana dane osobowe będą traktowane w pełnej zgodności z naszą Polityką Prywatności i nie będą ujawniane, jeśli nie będzie to wymagane przepisami prawa.

Aby reaktywować konto Skrill prosimy napisać do nas na help@skrill.com.

To teraz migracja do euro i nowe konta
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2013, 13:39:40 wysłana przez tpieczka »

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 07, 2013, 13:54:35 »
Nie ukrywam że takiej odpowiedzi się spodziewałem. Ciekaw jestem kiedy ja doczekam się odpowiedzi w mojej sprawie. Tymczasem masz tu link polecający do Skrilla. Niestety nie jest to link partnerski od nich więc i zarobek z tego tytułu będzie mniejszy.

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 09, 2013, 13:14:29 »
Weekend podsumowany, 100EUR do przodu :) Miałem w tygodniu potestować SurebetMonitor ale nijak nie leży mi ten program. Mam pomysł na ciekawszy test. Czy da się coś zarobić mając 1000zł i surebet.com do dyspozycji (stare czasy się przypomną  ;D)

tpieczka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 09, 2013, 16:58:59 »
Weekend podsumowany, 100EUR do przodu :) Miałem w tygodniu potestować SurebetMonitor ale nijak nie leży mi ten program. Mam pomysł na ciekawszy test. Czy da się coś zarobić mając 1000zł i surebet.com do dyspozycji (stare czasy się przypomną  ;D)
Na dwóch ostatnich bukach w pln za 5 dni obróciłem na + 230 pln. Mam do jutra abonamet jeszcze w sb.com potem przejde na nowych bukmacherów w euro i się zobaczy. Zwiększe również 2x depozyt.
100 euro to już bogato :) z tego 3/4 bo RB i reszta miesiąca na czysto. Nie jest źle widzę a mówią, że dobre czasy dla sb się już skończyły kilka lat temu...

Pozdr

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 09, 2013, 19:00:11 »
Wykupiłem abonament za te 30$ i puściłem pierwsze zakłady. Wieczorem założę nowy temat i będę tam codziennie wrzucał podsumowanie dnia, zobaczymy co z tego wyjdzie. Zysk +50% na czysto byłby zadowalający :)

tpieczka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 13, 2013, 15:41:01 »
Jak wygląda dostępność surebetów w okresie zimowym ? Piłka rozumiem odpada..

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 13, 2013, 16:06:47 »
Okres zimowy wygląda bardzo dobrze. Mnóstwo zakładów z koszykówki, hokeja na lodzie. Piłki nożnej też jest sporo. W sumie okres od września do marca  jest najlepszym czasem na granie surebetów.

grzes12311

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +0/-0
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 08, 2013, 14:19:34 »
witam... w jakim języku zrobiłeś program? ja mam tylko taki w którym ręcznie wpisuje się kursy co jest dość czasochłonnym zajęciem :)