Serwisy alertowe

BetBurger | Live and Pre-game surebets

Autor Wątek: Koniec arbingu w UK?  (Przeczytany 5821 razy)

piciu18

• Administrator
  • Full Member
  • Reputacja: +5/-0
Koniec arbingu w UK?
« dnia: Wrzesień 09, 2014, 10:56:10 »
Władze w UK od przyszłego roku chcą opodatkować bukmacherów zarejestrowanych w rajach podatkowych. Chcą pobierać od bukmacherów 15% przychodu z graczy brytyjskich. Póki co z oferowania zakładów dla Brytyjczyków wycofali się Tipico, 12Bet i Sbobet. Bukmacherzy nastawieni na rynek brytyjski jak np. WilliamHill zapewne nie wycofają się, jednak w inny sposób odbiją sobie tą stratę np. rezygnując z promocji czy obniżając kursy.

qurde1979

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +4/-0
Odp: Koniec arbingu w UK?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 09, 2014, 14:14:28 »
ja myśle pal szesc promocje, Polacy i tak w wiekszosci nie moga z nich korzystac.Natomiast obnizenie kursów byłoby juz niewskazane, ale bardziej widzi mi sie zamiast obnizania kursów wzmozenie akcji antyarbingowych. Moze cała ta akcja to tylko burza w szklance wody, zreszta brytole maja teraz sporo problemow np :kwestia szkocji, miejsmy nadzieje, ze całosc ucichnie albo nie bedzie wiazala sie z perturbacjami dla innyhc nacji

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 15, 2014, 14:45:22 »
Ten przepis wchodzi w życie szybciej niż się spodziewałem bo już 1 października. Wprowadzają przepisy podobne jak u nas, bukmacherzy bez licencji w UK nie mogą ani obsługiwać Brytyjczyków ani nawet reklamować się w UK. Do grona bukmacherów, którzy zamykają konta dołączył PinnacleSports. Nawiązując do Szkocji, ciekaw jestem czy gracze decydują się na wymianę waluty, jakby nie było kurs może sporo spaść po ewentualnym odłączeniu Szkocji.

mrbigdik

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +1/-0
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 16, 2014, 15:31:53 »
Dzieje się to bardzo szybko, kolega z UK dostał dzisiaj limit na SBOBET do 9 euro.

qurde1979

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +4/-0
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 16, 2014, 18:09:43 »
Tym oto sposobem Wyspy przestały byc rajem dla arberów.Az trudno w to uwierzyc, ze takie potegi jak sbo czy pinnacle rezygnuja z olbrzymiego kawałka tortu

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 16, 2014, 20:11:02 »
Tym oto sposobem Wyspy przestały byc rajem dla arberów.Az trudno w to uwierzyc, ze takie potegi jak sbo czy pinnacle rezygnuja z olbrzymiego kawałka tortu
A ja myślę że po prostu ten podatek nie jest im na rękę. Ci, którzy chcą i tak będą w Pinnacle stawiać tyle że dzięki usłudze któregoś z brokerów. Jestem przekonany, że osoby robiące na Pinnacle najwięcej obrotu nie zrezygnują tak łatwo.

belmondziak

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +0/-0
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 08, 2015, 01:34:01 »
Witam,

Właśnie jest jakiś sposób na granie w pinnacle i sbobet z terenu anglii ? W pinnacle konto założyłem będąc jeszcze w Polsce

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 26, 2015, 11:00:43 »
Cześć jest, wystarczy skorzystać z polskiego servera proxy albo VPN czy innych usług za pomocą których będziesz mógł zmienić adres IP.
Jeśli chciałbyś założyć konto na dane z UK wystarczy skorzystać z usług któregoś brokera np. samvo albo asianconnect.
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2015, 11:11:46 wysłana przez piciu18 »