Serwisy alertowe

BetBurger | Live and Pre-game surebets

Autor Wątek: Pogaduchy  (Przeczytany 17382 razy)

AlexNotman

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Pogaduchy
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 01, 2015, 10:44:30 »
Zauważyłem, że zdecydowana większość tych, którzy na różnego rodzaju serwisach osiągają wysoki yield na bazie co najmniej kilkuset betów - gra wysokie kursy. Do niedawna brałem także te ok. 2.0, ale dam sobie spokój. Faworyci zawodzą zdecydowanie częściej niż mógłbym przypuszczać, a gdy już typ wejdzie, to nie podbije yield w oczekiwanym przeze mnie stopniu. Prowadzę dwa odrębne typy statystyk i te, gdzie gram wyłącznie wysokie kursy (rzędu 3-4 - rzadziej, powyżej 6 - najczęściej) charakteryzują się dużo lepszymi wynikami. Zdecydowanie częściej zdarza się przeszacowany kurs na underdoga aniżeli faworyta. Ponadto domyślam się, że spory wpływ ma tutaj psychologia tłumu, kursy na faworytów zbijane są poniżej realnego prawdopodobieństwa.

Nie wiem jeszcze, jak to wszystko dokładnie działa. Z uwagi na zainteresowania związane z prawdopodobieństwem wiem, że potrzebowałbym kilkutysięcznej bazy betów dla każdego rodzaju założenia, żeby posprawdzać wszystkie teorie. Jak wspomniałem wcześniej, na chwilę obecną przychylam się do opcji gry krótko przed spotkaniem, żeby osiągnąć kurs wyższy niż closing odds. Ale - co ciekawe - gdy arb'owałem, bez znaczenia było dla mnie, kiedy łapałem arb, a mimo wszystko zysk lądował zdecydowanie częściej po stronie soft bookie.

Na chwilę obecną, odkąd rozpocząłem testy, w ciągu ok. 2 tygodni zrobiłem ponad 600 betów, yield lekko ponad 20%. Jeśli drugie tyle da choćby i połowę obecnego - będę więcej niż zadowolony.

piciu18

• Administrator
  • Full Member
  • Reputacja: +5/-0
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 01, 2015, 15:15:00 »
U mnie podobnie jak u Ciebie częściej rosły stany kont u softbookies. Ze zbijaniem kursów pewnie masz rację, jakby nie było kursy zależą od ilości położonych na konkretny zakład pieniędzy. Wracając do yobetit, tam pojawiają się zakłady z kursami nie większymi niż 2.5 wczoraj 8 z 12 zakładów weszło na yobetit, 4 przeciwko nim.
Tak się właśnie zastanawiam jak zmontować bardzo dużą bazę zakładów. Znasz może jakąś stronę z której można by wyciągnąć historię kursów i wyników? Mógłbym napisać jakiś skrypt i zmontować dużą bazę z kursami, idealnie nadałoby się coś takiego do analiz.

AlexNotman

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 01, 2015, 16:01:48 »
Z oddsportal się nie da? W Archived results jest tego od groma i jeszcze więcej.

Przy okazji, na forum arbusers ktoś umieścił wyniki swojej gry. Co ciekawe, brał tylko arby 0-1% jako valuebet i nawet przy tak niskich ładnie zarabiał.

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 01, 2015, 19:51:39 »
Faktycznie jest tam wyników od groma i kursy też. W wolnej chwili postaram się zrobić własną bazę i gdzieś tutaj ją podepnę.
A te niskie arby jako valuebety są tylko potwierdzeniem tego co mi wyszło z wyliczeń potencjalnych zysków na yobetit.
W przyszłym roku yobetit ma ruszyć jako bukmacher z wysokimi kursami dostępny dla wszystkich. Może to będzie świetny book do valuebetów.

AlexNotman

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 01, 2015, 22:15:27 »
Można wiedzieć, jak konkretnie planujesz to zrobić? Zebrać najwyższe kursy przedmeczowe i wynik? Byłoby super, z góry dzięki za wykonaną robotę.

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 01, 2015, 23:29:29 »
Mam zamiar zebrać wynik i kursy wszystkich bukmacherów z oddsportal (narazie 1x2) z większości lig europejskich, parę sezonów wstecz. Na takiej bazie sporo różnych wyliczeń da się przeprowadzić.

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 10, 2015, 16:36:54 »
Przejrzałem ten wątek o valuebatach na arbusers. Całkiem ciekawie wygląda historia zysków kolesia grającego surebety 0-1% na maratonie. Ale trzeba przyznać że ilość stawianych zakładów jest konkretna. Ciekaw jestem jakim on budżetem dysponuje, pewnie co najmniej 2000$ skoro potrafił postawić 2833 zakłady w miesiącu. Dla zainteresowanych wklejam staty zakładów o których mowa.

huba

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 06, 2015, 22:49:48 »
Osobiście polecam valuebetting, choć statystyk co yieldu nie prowadzę, to 5-7% powinno wyjść w skali roku - podobnie wygląda to u innych graczy. Można śmiało wyciągnąć trochę grosza. Plusem jest to, że ta zła seria nie popsuje nam budżetu - zazwyczaj po prostu kończymy miesiąc na 0 lub z delikatnym minusem.