Serwisy alertowe

BetBurger | Live and Pre-game surebets

Autor Wątek: Skrill (Moneybookers)  (Przeczytany 8749 razy)

piciu18

• Administrator
  • Full Member
  • Reputacja: +5/-0
Skrill (Moneybookers)
« dnia: Wrzesień 08, 2013, 23:28:29 »
Skrill jest internetowym portfelem pozwalającym na zwykle bezpłatne wpłacanie i wypłacanie pieniędzy od bukmacherów. Praktycznie wszyscy bukmacherzy akceptują tę formę płatności. Wpłaty realizowane są natychmiast. Przy większych obrotach status konta może zostać podniesiony do Skrill VIP. Daje to dodatkowe możliwości jak konta w kilku walutach, darmowa karta i darmowe wypłaty z bankomatów. Bardzo często można załapać się na ofertę cashback. Dzięki czemu po dokonaniu wpłat u bukmacherów otrzymujemy dodatkowe pieniądze na konto w Skrill.

Skrill jest bardzo ważnym narzędziem osób inwestujących w surebety gdyż umożliwia szybkie i bezpłatne przelewanie pieniędzy między kontami w zakładach bukmacherskich.

Załóż konto w Skrill

tpieczka

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +1/-0
Odp: Skrill (Moneybookers)
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 09, 2013, 12:40:58 »
Witam

Jest inny sposób doładowania Skrilla walutą niż korzystanie z kupna po ich kursie ?
Teraz bym musiał kupic po 4,39 wg ich kursu a moge kupic za 4,28.

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 09, 2013, 12:52:52 »
Jeśli masz konto w euro na skrillu to możesz wpłacić bezpośrednio euro na te konto bez przewalutowania. Ale jak już kiedyś pisałem potrzebujesz do tego własnego konta w euro. Ja wpłacam z Alior Kantor. Pamiętaj żeby przy wyborze konta bankowego na które chcesz wpłacić wybrać te prowadzone w EUR.
Wpłata zwykle jest księgowana w ciągu 2-3 dni roboczych.

tpieczka

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +1/-0
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 09, 2013, 13:04:32 »
Jeśli masz konto w euro na skrillu to możesz wpłacić bezpośrednio euro na te konto bez przewalutowania. Ale jak już kiedyś pisałem potrzebujesz do tego własnego konta w euro. Ja wpłacam z Alior Kantor. Pamiętaj żeby przy wyborze konta bankowego na które chcesz wpłacić wybrać te prowadzone w EUR.
Wpłata zwykle jest księgowana w ciągu 2-3 dni roboczych.
Ok. Konto w euro założę, zwykły przelew bankowy tak ?

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 09, 2013, 13:15:35 »
Tak zwykły przelew, a później z listy kont wybierasz te które skrill w euro prowadzi.

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 31, 2013, 00:22:55 »
Kolejna promocja w Skrill. Od 28 października do 10 listopada za dokonane wpłaty do 188bet oraz Marathonbet użytkownicy otrzymają 5x więcej punktów lojalnościowych. Warto więc wypłacić pieniądze i wpłacić je z powrotem  ;D

sliwka92

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +0/-0
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 07, 2013, 23:08:39 »
Takie pytanko bo przy weryfikacji mojej karty bankowej miałem opcje czy środki na hazard czy nie, ale wybrałem że nie, natomiast olałem tą weryfikacje, poprostu jej nie dokończyłem i wpłace inaczej pieniądze, troche poczytałem w necie niby chodzi tu o pranie pieniędzy, teraz pytanie jak to wygląda co zaznaczyć?, wyczytałem że przy przelewach z konta mb do innego czasami blokują środki i trzeba się tłumaczyć po co te przelewy...

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 07, 2013, 23:19:19 »
Takie pytanko bo przy weryfikacji mojej karty bankowej miałem opcje czy środki na hazard czy nie, ale wybrałem że nie, natomiast olałem tą weryfikacje, poprostu jej nie dokończyłem i wpłace inaczej pieniądze, troche poczytałem w necie niby chodzi tu o pranie pieniędzy, teraz pytanie jak to wygląda co zaznaczyć?, wyczytałem że przy przelewach z konta mb do innego czasami blokują środki i trzeba się tłumaczyć po co te przelewy...

Kiedy ja wpłacałem pieniądze nie było tego pytania (na początku tego roku). Przelewów między kontami MB zrobiłem już mnóstwo, ani razu nikt nie zadał pytania w jakim celu robię przelew. Może by się zainteresowali gdybym przelewał je gdzieś za granicę.
Zaznaczyłbym hazard, przecież to nie ściema a oni i tak będą widzieli do czego konta używasz.

sliwka92

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +0/-0
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 27, 2013, 21:58:41 »
Jak wygląda sprawa z kilkoma kontami na moneybookers na znajomych (weryfikacja ip?), i jak wygląda sprawa z wpłacaniem euro, bo w pewnie niedługim okresie bd musiał założyć konto w euro (formy wpłacania, czy muszą być te same dane osoby wysyłającej pieniądze na konto mb), czy zmiana waluty w moneybookers jest droga (bo pytanie czy zakład trzeba bd konto w alior kantor, bo np. w PLN jest przelew trustly i nie ma znaczenia z jakiego konta) ? bo mam już konto zweryfikowane i myslalem zeby otworzyć w euro i jak bd chciał wypłacić to wpłacać na swoje w zł i w bankomacie.  Z góry thx :)

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 28, 2013, 10:29:49 »
Jak wygląda sprawa z kilkoma kontami na moneybookers na znajomych (weryfikacja ip?), i jak wygląda sprawa z wpłacaniem euro, bo w pewnie niedługim okresie bd musiał założyć konto w euro (formy wpłacania, czy muszą być te same dane osoby wysyłającej pieniądze na konto mb), czy zmiana waluty w moneybookers jest droga (bo pytanie czy zakład trzeba bd konto w alior kantor, bo np. w PLN jest przelew trustly i nie ma znaczenia z jakiego konta) ? bo mam już konto zweryfikowane i myslalem zeby otworzyć w euro i jak bd chciał wypłacić to wpłacać na swoje w zł i w bankomacie.  Z góry thx :)

Skrill jak każda podobna firma weryfikuje pewnie adresy IP i pliki cookies. Z wpłacaniem EUR nie ma problemu, robisz wpłatę za pomocą kantora, dane osobowe wpłacającego MUSZĄ być oczywiście takie same jak dane na koncie Skrill. Nie wiem czy da się korzystając z supportu po prostu zmienić walutę na koncie czy trzeba założyć konto na nowy adres e-mail a stare konto zlikwidować. Jeśli chodzi o wypłaty z konta EUR to w bankomacie nie widzę jakiejś różnicy w kursie EUR/PLN. Nie wiem jednak czy masz status VIP czy nie, jeśli nie masz to od wypłat w bankomacie jest naliczana jakaś prowizja (chyba kilkanaście złotych ale nie jestem pewien). Jeśli będziesz chciał wypłacać z powrotem na konto w EUR to musisz poprosić support żeby rozliczali wypłaty na te konto w EUR (wypłaty standardowo rozliczane są w PLN co wiąże się z prowizją).

qurde1979

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +4/-0
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 13, 2013, 19:35:14 »
Dzis taki dzien na pytania mam, ale kto pyta nie bładzi :) Moze ktos sie orientuje jak wyglada logowanie do portfela elektronicznego przez vpn. z skrillem były  problemy, nie probowalem netelera, moze ktos ma jakies doswiadczenia w tym wzgledzie ? Potrzebuje sie logowac na niemieckim albo angielskim ip

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 13, 2013, 22:37:29 »
Dzis taki dzien na pytania mam, ale kto pyta nie bładzi :) Moze ktos sie orientuje jak wyglada logowanie do portfela elektronicznego przez vpn. z skrillem były  problemy, nie probowalem netelera, moze ktos ma jakies doswiadczenia w tym wzgledzie ? Potrzebuje sie logowac na niemieckim albo angielskim ip

Grałem kiedyś na zagranicznych proxy i nie miałem problemów ze Skrillem, co u Ciebie poszło nie tak ? Z netellera nigdy nie korzystałem.

qurde1979

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +4/-0
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 14, 2013, 14:17:02 »
Genaralnie konto zakladalem  na nie do konca swoje dane ( znalazlme  na torze dowód pewnego mieszkanca naszego zachodniego sasiada ) i troszke trwalo wprowadzenie tych danych w skrilu . Zaraz po załozeniu konto zostało zabokowane i napisali mi, ze potrzebuja miliona pierdoł do potwierdzenia tozsamosci. Poza tym kiedys pisalem do skrila odnosnie logowania na swoje wlasne konto przez vpn i odpowiedz polskiego supportu była taka, ze itnieje mozliwosc zablokowania konta.