Serwisy alertowe

BetBurger | Live and Pre-game surebets

Autor Wątek: Bet365  (Przeczytany 3997 razy)

tpieczka

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +1/-0
Bet365
« dnia: Wrzesień 18, 2013, 19:15:25 »
Wygląda na to, że pożegnałem się z betem dzisiaj. Co ciekawe jak miałem konto w pln to grałem ok miesiąca bez problemu 100 - 800 pln na zakład i nic się nie działo.
Po zmianie na euro pograłem 4 dni po max 250e i wygląda na limit. Szkoda.

piciu18

• Administrator
  • Full Member
  • Reputacja: +5/-0
Odp: Bet365
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 18, 2013, 20:45:22 »
Ciekaw jestem czy jest to kwestia tego że waluta EUR na koncie polaków wydaje się dość podejrzana czy akurat podpadłeś na jakichś zakładach. Ja staram się oszczędzać tego bukmachera, nie gram tam zakładów gdzie bet365 wyraźnie wybija się ponad innych bukmacherów. Póki co ponad 2 miesiące bez limitu, konto w EUR.

wojtas

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +0/-0
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 24, 2014, 22:07:50 »
Jeśli chodzi o Bet365 to b. dobry buk do sure'ów jednak trzeba je grać z głową. Miałem tam kilkanaście kont i limitowane były w różnych sytuacjach. Rekord to limit po 1 zakładzie kiedy to po wzięciu bonusu zagrałem asiana. Później musiałem się trochę namęczyć żeby obrócić ów bonus mając stawki rzędu 5 EUR na zakład. Odradzam granie oczywisych błedów u B365 ponieważ kończy się to zawsze zwrotem oraz limitem na konto. Azjany również odradzam ponieważ istnieje przekonanie że na azjanach znają się tylko doświadczeni gracze. Granie niszowych lig typu Jemen, Iran, 4 liga norweska itd. również może świadczyć o tym że nie gramy czysto. Nie grać za cały bankroll ani za całą stawkę maxymalną. Najlepiej nie przekraczać 50% stawki max.
Reasumując buk b. przyjazny jeśli przegrywamy i gramy jak nowicjusze.

Malina

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +0/-0
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 11, 2015, 11:57:21 »
Witam,

jak dla mnie Bet365 jest najlepszy i to nie ze względu na swoją promocję i reklamę. Najwięcej sportów, kategorii i najlepsze gry.

http://zomerska.pl/ | Iva endermologia we Wrocławiu - salon-iva.pl
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2016, 22:07:45 wysłana przez Malina »