Serwisy alertowe

BetBurger | Live and Pre-game surebets

Autor Wątek: BeatBookies  (Przeczytany 2988 razy)

piciu18

  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Wiadomości: 191
  • Reputacja: +5/-0
    • Zobacz profil
BeatBookies
« dnia: Wrzesień 19, 2013, 18:45:18 »
Beatbookies to kolejny serwis alertowy. Jest to najdroższy serwis jaki do tej pory testowałem. Cennik wygląda następująco:

30 Days   135€ (4.5€ / day)
90 Days     390€ (4.33€ / day)
180 Days    689€ (3.8€ / day)
365 Days     1280€ (3.5€ / day)

Serwis dostępny był dla ograniczonej liczby użytkowników, jakiś czas temu uwolniono dostęp do niego, w tym miesiącu dostęp ma zostać ponownie ograniczony.

Serwis dostępny jest przez przeglądarkę co w porównaniu z SurebetMonitorem należy raczej uznać za zaletę.
Krótko o innych cechach:

Ilość surebetów - porównywalna z surebet.com, wyższa niż w rebelbetting. Wyższa ilość dostępnych bukmacherów niż u innych bukmacherów nie przekłada się proporcjonalnie na ilość surebetów.

Szybkość pokazywania surebetów - również porównywalna do surebet.com, raz szybciej raz wolniej, jeśli tego samego surebeta złapiemy w surebet.com, RB i BB to najszybciej zakład postawimy w RB dzięki funkcjom autologin i autosurf, surebet.com posiada deeplinki do zakładów więc tam obstawimy zakład jako drugi, korzystając z BB zakład będziemy musieli znaleźć sami więc zapewne zakład obstawimy najpóźniej.

Ilość obsługiwanych bukmacherów - chyba najwyższa na rynku, pytanie tylko czy dostępni bukmacherzy są wiarygodni.

Konfiguracja/funkcjonalność - tutaj właśnie BB wygląda lepiej od pozostałych serwisów. Surebety pokazywane są w bardzo przejrzysty sposób, natychmiast możemy wychwycić który bukmacher spowodował wystąpienie surebeta, oraz oszacować czy dostępny jest jakiś cover czy nie. Standardowo o surebetach może nas informować sygnał dźwiękowy, wbudowany kalkulator to już norma. To co zasługuje na szczególną uwagę to dostępne filtry. Możemy ustawić jaki rodzaj zakładów, jaki sport, jaka liga u którego bukmachera nas interesuje. Jeśli więc nie interesuje nas granie za drobne możemy ustawić sobie tylko najlepsze ligi piłkarskie czy nba i grać za bardzo wysokie stawki. Nie denerwują nas wtedy surebety z ligi Tadżykistanu czy temu podobnych. Przydaje się to również na zlimitowanych kontach. Zwykle mimo nałożonych limitów możemy stawiać dość spore sumy w najbardziej popularnych rozgrywkach.

Komu się może przydać ten serwis? Wydaje mi się że przede wszystkim graczom z dużym budżetem, którzy po odpowiednim ustawieniu filtrów dostaną surebety dopasowane do ich potrzeb.