Serwisy alertowe

BetBurger | Live and Pre-game surebets

Autor Wątek: Pierwsze kroki  (Przeczytany 18485 razy)

Wojtek

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +0/-0
Pierwsze kroki
« dnia: Październik 02, 2013, 16:51:39 »
Witam. Niedługo chciałem zacząć zabawę z surebetami a co za tym idzie z programem rebelbetting. Czy dobrze zrozumiałem, że przez tydzień program mogę użytkować za darmo? Przeglądając opinie na internecie jest to najlepszy program i właśnie od niego chciałbym zacząć, a może wręcz przeciwnie nie warto na starcie się bawić już w wykupywanie płatnych programów?
Posiadam konta u takich buków:  Expekt, Bet-at-home Bet365 Unibet Betsson William Hill Bwin Betsafe (konta nie na siebie i w złotówkach). W perspektywie mam założenie kont u zagraninczych ale tam to już posługiwałbym się euro a co za tym idzie łatwiej we wszsytkich bukach posługiwać się euro. Chciałbym się was po prostu poradzić od czego zacząć zabawę z surebetami? Wycisnąć co się da z tych kont, które posiadam czy zakładać już więcej kont i wszędzie poruszać się w euro? No i czy od razu brać się za rebelbetting czy z tym poczekać do pewnego momentu. Jak to u was wyglądało?

piciu18

• Administrator
  • Full Member
  • Reputacja: +5/-0
Odp: Pierwsze kroki
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 02, 2013, 17:44:02 »
Witam na forum :)
Na początek małe sprostowanie, z rebelbetting możesz korzystać za darmo cały czas. Wersja darmowa to jest dokładnie ten sam program co w wersji płatnej, możesz go pobrać tutaj:
http://rebelbetting.pl/pobierz/
W wersji darmowej masz ograniczenie co do wysokości surebetów (pokazuje tylko surebety poniżej 1%), oraz rodzaju rynku (nie pokazuje surebetów cross-market a to chyba większość występujących surebetów). Warto jednak najpierw za darmo zaznajomić się z programem, pograć trochę za drobniejsze pieniądze aby się przyzwyczaić.
Na pewno jest to najlepszy program dla początkujących, ale niestety kosztuje. Jeśli dla Twojego budżetu cena za rebelbetting jest za wysoka to możesz skorzystać np. z serwisu surebet.com (10$ miesięcznie) ale obstawianie jest wtedy trudniejsze (logowanie, szukanie zakładu, łatwiej wtedy o pomyłkę).

Jeśli dysponujesz kontami na znajomego, zdecydowanie zalecam wykorzystanie ich. Ale musisz pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Betsson to ten sam bukmacher co betsafe. Nie graj u obu naraz. Dostaniesz wtedy bardzo szybki limit. Nie napisałeś jaki sposób wpłat i wypłat będziesz stosował, zakładam że portfel skrill lub neteller w takim przypadku w bwin jest opłata chyba 3% przy wypłacie. Bet-at-home pewnie na niewiele się przyda, rzadko pojawiają się tam surebety.
Zauważyłem że zaczyna się euroliga w koszykówce, pamiętam że w tamtym roku sporo na tym zarobiłem, w środku tygodnia pojawiało się bardzo dużo surebetów pomiędzy Pinnacle a Betsson oraz Bwin. Przydałoby się Tobie konto w pln w Pinnacle, wtedy w pełni wykorzystasz konta które już posiadasz.
Jak konta w PLN zostaną zlimitowane, wtedy możesz przenieść się na EUR.

W moim przypadku wyglądało tak, że jakiś czas grałem drobnymi pieniędzmi na darmowym rebelbetting. Później wykupiłem tydzień aby zobaczyć jak to będzie wyglądało w pełnej wersji. Wtedy tydzień można było wykupić w promocji za 10EUR. W jakieś 3-4 dni zarobiłem tyle że mogłem kupić następny miesiąc, później był półroczny abonament. Teraz zastanawiam się nad wykupieniem na rok lub dwa. Przy dwóch latach wychodzi chyba 30EUR/ miesiąc, pytanie tylko czy to będzie działało za dwa lata. Korzystam też z surebet.com, sporo przy tym klikania ale można wykorzystać bukmacherów, których w rebelbetting nie ma.

Jeśli będziesz zakładał nowe konta w euro, możesz założyć je z linków partnerskich na tej stronie (banerki Sbobet, Pinnacle, Skrill), w okolicach 10 każdego miesiąca będę oddawał połowę otrzymanej od nich prowizji. W takiej sytuacji daj mi znać na priv o założeniu kont.

Tyle ode mnie, wiem że na forum mamy też użytkowników którzy zaczęli niedawno korzystać z rebelbetting może skrobną parę zdań za lub przeciw dla wykupowania rebelbetting już na starcie.

Pozdrawiam ;)
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2013, 18:05:32 wysłana przez piciu18 »

tpieczka

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +1/-0
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 03, 2013, 12:12:04 »
Ja bym założył jeszcze koniecznie konto w Marathonbet - oferują kursy które tworzą masę surebetów. Wyssaj wszystkie możliwe bonusy. Jak dostaniesz limity to założysz kolejne konta w bukmacherów azjatyckich i pewnie juz w euro. W moim przypadku obroty u tych słabych bukmacherów dały doskonały profit.
Co do rebela to miałem go tydzień, jest świetny, ale chyba trafiłem na zły tydzień bo 2 dni odrabiałem abonament (tygodniowy 39e). Surebetów było b. mało i 75% nieaktualnych. Ale zupełnie się tym nie sugeruj - poprostu to był chyba taki tydzień (czekałem po kilka godzin w ciągu każdego dnia na okazje).
Wróciłem aktualnie do sb i jest dobrze a rebela nie kupuje na cały np. miesiąc bo nie zawsze mogę siedzieć przed komputerem tyle ile bym chciał (praca).

Pozdr

Wojtek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 03, 2013, 13:35:46 »
Wielkie dzięki za tak rozbudowaną i szczegółową odpowiedź. Na początek więc zacznę od darmowego rebelbetting. To na jakiś krótki okres by zaznajomić się z programem. Jeśli będę zakładał konta u innych buków dam znać.
Miałbym jeszcze jedno pytanie. Na jakiej zasadzie wygląda transfer środków między konta bankowe> konta u buków i odwrotnie jeśli chcemy grać w Euro? jak wtedy uniknąć przewalutowywania i zdzierania z nas pieniędzy? pewnie jakieś kantory internetowe są rozwiązaniem ale może wy jakoś to inaczej robicie?

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 03, 2013, 15:00:07 »
Dokładnie kantor internetowy to najlepsza opcja. Np. na Alior kantor konto założysz w kilka minut. Wtedy wrzucasz pln do aliora i z niego przelewasz w euro do skrill, przy wypłacie działasz tak samo tyle że w odwrotnej kolejności.

tpieczka

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +1/-0
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 03, 2013, 16:32:42 »
czy przy wypłacie euro ze skrilla z powrotem do kantoru dostajesz dokładnie tyle co wysłałeś ? nie ma jakichś przewalutowań?

Wojtek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 03, 2013, 17:20:10 »
W takim razie świetna sprawa z tym Alior jeśli mają opcję Skrill. Wielkie dzięki za pomoc o pozdrawiam

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 03, 2013, 17:28:57 »
Jeśli wysyłasz na subkonto w euro to dostajesz dokładnie tyle ile wysłałeś. Prowizja przy wypłacie na konto to 1,8EUR.  Od niedawna mam status VIP na poziomie bronze i cholera wie jak z tymi wypłatami u mnie wygląda. Na jednej stronie napisane że są za darmo (https://www.skrill.com/ads/vip/benefits/), a na innej 2,95EUR (https://www.skrill.com/en/vip/benefits/) czyli drożej niż standardowo. Za dużo zmian na stronie skrilla robią i powoli przestaję ogarniać co i jak. Wczoraj dostałem kartę do konta, ciekaw jestem ile zeżre przy wypłacie.

Wojtek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 28, 2013, 16:54:33 »
Chciałem zacząć już się bawić w surebety ale stwierdziłem że na początku powyciągam bonusy. Moglibyście mi podpowiedzieć w jaki sposób zrobić to najefektywniej? Jak powyciągam bonusy to później mam zamiar grać surki tylko i wyłącznie w Euro. I teraz biorąc bonusy w złotówkach i zakładając tam konta, by później przejść na euro trzeba od nowa zakładać konta itp. jest z tym troche roboty.. więc może lepiej już bonusy brać w euro? Jak wy to robiliście?

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 28, 2013, 17:17:19 »
Ja od razu grałem w euro. Zamiana kont z pln na eur może sprawiać problemy, konieczność korzystania z nowego adres email, zmianę maila w skrill.
Jeśli masz niewielki budżet wpłać pieniądze do pinnacle i po kolei dokładaj do tego bukmacherów od których chcesz wziąć bonus. Pewnie zaczniesz od bet365, dostaniesz tam 50EUR bonusu za depozyt, później dadzą 25EUR za stawianie zakładów przez komórkę i możesz też dostać bonus lojalnościowy (uznaniowo).
W 888sport możesz dostać 88EUR  we freebetach. Sposób maksymalnego wykorzystania freebetów opisany jest w podręczniku arbitrażu.
Oczywiście najlepiej będzie, jeśli będziesz te bonusy obracał za pomocą surebetów, choćby nawet zysk z takiego surebeta był zerowy. Gdy spełnisz warunki bonusa lub będziesz miał wolne środki to zakładasz konto u kolejnego bukmachera itd...
Jeśli to Ty zadawałeś na forum bukmacherskim pytanie o arkusz do surebetów, możesz go pobrać tutaj, na forum dali mi bana za wrzucenie tego arkusza. Działający tam moderatorzy nie dopuszczają praktycznie żadnej merytorycznej dyskusji  :o

Wojtek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 28, 2013, 20:40:44 »
tak, to ja
dzieki za odpowiedź oraz za arkusz.
Sprawa wygląda jednak tak, że mam już konta w barzdiej popularnych bukach w złotówkach (jeszcze na osobę z rodziny z czasów mojej niepełnoletności  ;) ) no i na moje dane mam tylko MarathonBet, Pinek Betsafe i te dwa ostatnie w złotówkach. W takim razie jak uważasz w takiej sytuacji? Bo z jednej strony chciałbym zagrać już w Euro, a z drugiej strony fajne bonusy są w Betsson (freebet do 400zł) oraz np. w expekcie (100% do 400zł) gdzie pewnie przechodząc na € nie dostałbym tego. A to jednak nie są grosze i warto wyciągnąć. Już udało mi się 200zł z bet365 (dostałem ponownie bonus) oraz 370zł z Betsafe i to w dość krótkim czasie. Co byś zaradził na taką sytuację?

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 28, 2013, 21:43:46 »
Nieprawdą jest to że nie dostaniesz bonusu jeśli konto nie będzie w PLN. Bukmacherzy przyznają bonus ze względu na adres na mieszkania a nie walutę. Bonus zostanie po prostu przeliczony na euro. Zrób to tak, żeby jak najmniej tracić na przewalutowaniach. Bukmacherzy lubią robić problemy ze zmianą waluty więc im mniej kont w złotówkach będziesz zamieniał na euro tym lepiej.
Przede wszystkim ważne żebyś nie przekombinował. Wszystkie konta, które będziesz zakładał w euro zakładaj z takim samym adresem e-mail. Ten sam adres musisz mieć na skrill. Na skrillu nie wolno mieć dwóch kont, jeśli już masz konto w PLN załóż drugie konto w EUR na nowy adres email i napisz do supportu że będziesz korzystał tylko z tego nowego konta. Kiedy już będziesz miał skrilla, pinn i marathona w euro będziesz mógł zabrać się za wyciąganie bonusów na swoje dane.
I tutaj bardzo ważna sprawa, możesz nie dostać bonusu jeśli osoba z rodziny, która dostała bonus mieszka tam gdzie ty. Adres IP również musisz zmienić. Pamiętaj także o wyczyszczeniu pamięci podręcznej i cookies w przeglądarkach. Wyczyść też pamięć podręczną wtyczek Flash (w panelu sterowania).

Jak już uzbierasz pieniądze na swoje dane, możesz wrócić do grania surebetów na nieswoich kontach, wykorzystaj je na maksa. Jak zlimitują nie twoje konta to wrócisz do swoich. Jeśli będziesz zakładał nowe konto w euro na skrill, pinnacle albo sbobet możesz rejestrować się tam uprzednio klikając w baner na tym forum, w takiej sytuacji dzielę się otrzymaną od nich prowizją, musisz tylko dać mi cynk kiedy i gdzie założyłeś konto.

Wojtek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 28, 2013, 22:42:15 »
Jak będę zakładał to dam znać na pewno. Bardzo pomagasz więc coś Ci się należy :)

IP jest inne, adres zamieszania ten sam ale zobacze jak to jest z tymi bonusami. Na betsafe dostałem i wyciągłem, na innych się okaże.
Skoro już mam Pinn oraz Betsafe w złotówkach to muszę założyć nowe konta na inną walutę i też do nich napisać? To samo z Skrillem? Myślałem, że w opcjach można sobie to zmienić jakoś lub pisząc do supportu. Na razie mi się nie spieszy więc powoli już będę przechodził na te konta w Euro. Jeszcze raz dzięki, jeszcze pewnie się tutaj odezwę :)

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 28, 2013, 23:49:30 »
Jeśli będziesz korzystał z nowego adresu email to właściwie nic bukmacherom nie będziesz musiał pisać. Inaczej to wygląda ze skrillem, jeśli ich nie poinformujesz to po jakimś czasie zablokują Tobie oba konta i przyślą maila z informacją że wykryli podwójne konto i musisz się na jedno zdecydować.

Wojtek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 30, 2013, 17:18:21 »
Gościu z Betsafe stwierdził, że nie zmienią mi waluty. Spytali o powód- ja powiedziałem że mam portfel w euro i żęby uniknąć przewalutowywania.. Co za buk :D Teraz ani założyć nowego konta, ani zmienić walutę na starym.. Napisałem też do Pinka, może uda się bez zakładania nowego konta zmienić walutę. No i zabiorę się za bonusy :)
Jeszcze jedna kwestia.. kiedy warto już kupić abonament na jakiejś stronie? Ile wtedy już warto mieć kont by w miarę efektywnie już to wychodziło? Pinek, Marathon, Bet365?
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2013, 17:45:49 wysłana przez Wojtek »