Serwisy alertowe

BetBurger | Live and Pre-game surebets

Autor Wątek: Pierwsze kroki  (Przeczytany 17678 razy)

piciu18

• Administrator
  • Full Member
  • Reputacja: +5/-0
Odp: Pierwsze kroki
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 30, 2013, 18:14:13 »
A to mendy w tym betsafe. I dlatego unikałem kontaktowania się z supportem jak potrzebowałem kont w euro, po prostu zakładałem nowe i tyle.
Ja teraz ciągnę na abonamencie z surebet.com, zdecydowaną większość obrotu robię na 188/pinn/sportingbet/tipico/10bet.
Marathona używam w sytuacjach awaryjnych jako zabezpieczenie przed spadkiem kursu, z doświadczenia wiem że limity pojawiają się tam bardzo szybko. Bardzo fajnie wygląda Tipico, co prawda dostałem tam limit 100EUR, ale zakładów można postawić sporo, cisnę tam do oporu :D Te pięć kont bez problemu wystarczyło by mi do jakichś sensownych zysków, jednak przydaje się mieć więcej kont, przede wszystkim do surebetów 3-drogowych.
Jak do pinna dorzucisz tipico, betsson, 188bet to już nawet na dwudrogowych powinieneś wyjść ładnie do przodu. Abonament w surebet.com kosztuje 30$/miesiac.

Wojtek

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +0/-0
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 30, 2013, 21:56:17 »
ok tak też zrobię.. dzięki za pomoc :) odezwę się przy zakładaniu kont

sliwka92

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 05, 2013, 15:05:30 »
Ja mam konto na skrill w zł już od długiego czasu, będę musiał zmienić na euro mam też konto w pinnacle (też w zł musze zmienić) w bet365 na siebie w zł i sporting bet ale na tate,  to zostało za moich młodych lat jak się trochę bawiłem w bukmacherkę. A skrill wykorzystywałem jeszcze do innych celów :P Pytanie czy pinnacle gdzie mam konto w zł muszę zalożyć nowe na inną osobę żeby zmienić na euro? bo jeżeli tak to na jakąś jedną nową osobę bd musiał porejestrować konta wszędzie, chyba żę można zmienić walutę.

sliwka92

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 05, 2013, 15:24:36 »
Jeszcze takie jedno pytanko jak macie kilka kont na różne osoby to żeby wypłacić pieniądze przelewacie wszystko na swoje konto i dopiero wypłata do banku?

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 05, 2013, 15:28:30 »
Ja mam konto na skrill w zł już od długiego czasu, będę musiał zmienić na euro mam też konto w pinnacle (też w zł musze zmienić) w bet365 na siebie w zł i sporting bet ale na tate,  to zostało za moich młodych lat jak się trochę bawiłem w bukmacherkę. A skrill wykorzystywałem jeszcze do innych celów :P Pytanie czy pinnacle gdzie mam konto w zł muszę zalożyć nowe na inną osobę żeby zmienić na euro? bo jeżeli tak to na jakąś jedną nową osobę bd musiał porejestrować konta wszędzie, chyba żę można zmienić walutę.

Gdzieś już na forum o tym pisaliśmy, wystarczy rejestrować konta na nowy adres email. Oczywiście możesz wykorzystać konta złotówkowe ale lista bukmacherów oferujących takie konta jest niestety ograniczona.

Jeszcze takie jedno pytanko jak macie kilka kont na różne osoby to żeby wypłacić pieniądze przelewacie wszystko na swoje konto i dopiero wypłata do banku?

Przelewam wszystko na mój Skrill i wypłacam kartą w bankomacie.

adrianos

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 05, 2013, 15:31:24 »
zminialem dzis przez kontakt w pinnacle ze zlotowek na euro takze nie ma z tym problemow

sliwka92

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 05, 2013, 16:30:09 »
dzięki za odpowiedzi :) jak ma się konto skirll w euro to pytanie teraz czy można wypłacać z polskich bankomatów euro żeby uniknąć przewalutowania, euronet niby wypłaca ale z tego co wyczytałem to jest opcja zamiany zł z konta na euro.

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 05, 2013, 17:38:39 »
dzięki za odpowiedzi :) jak ma się konto skirll w euro to pytanie teraz czy można wypłacać z polskich bankomatów euro żeby uniknąć przewalutowania, euronet niby wypłaca ale z tego co wyczytałem to jest opcja zamiany zł z konta na euro.

Ja mam konto skrll w euro i kartę również euro. Wypłacam normalnie złotówki. 31 października wypłacałem 400PLN, z konta potrąciło mi 95,40EUR, czyli wyszło 4,1929 za EUR. Średni kurs sprzedaży EUR w alior kantor wynosił w ten dzień 4,1947, czyli w kantorze dostałbym nie 400, a 400,17PLN.

sliwka92

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 05, 2013, 21:29:36 »
Czyli nie mają takich marży na przewalutowaniu :) a w jakim bankomacie wypłacałeś?

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 05, 2013, 22:25:36 »
Czyli nie mają takich marży na przewalutowaniu :) a w jakim bankomacie wypłacałeś?

PKO

sliwka92

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 06, 2013, 17:12:37 »
A to mendy w tym betsafe. I dlatego unikałem kontaktowania się z supportem jak potrzebowałem kont w euro, po prostu zakładałem nowe i tyle.
Ja teraz ciągnę na abonamencie z surebet.com, zdecydowaną większość obrotu robię na 188/pinn/sportingbet/tipico/10bet.
Marathona używam w sytuacjach awaryjnych jako zabezpieczenie przed spadkiem kursu, z doświadczenia wiem że limity pojawiają się tam bardzo szybko. Bardzo fajnie wygląda Tipico, co prawda dostałem tam limit 100EUR, ale zakładów można postawić sporo, cisnę tam do oporu :D Te pięć kont bez problemu wystarczyło by mi do jakichś sensownych zysków, jednak przydaje się mieć więcej kont, przede wszystkim do surebetów 3-drogowych.
Jak do pinna dorzucisz tipico, betsson, 188bet to już nawet na dwudrogowych powinieneś wyjść ładnie do przodu. Abonament w surebet.com kosztuje 30$/miesiac.
Tipico w sumie za dobrej opini nie ma, z tego co wyczytałem średniej klasy bukmacher ;p nie miałeś problemów z wypłatami ?

sliwka92

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 06, 2013, 17:18:51 »
Bo tak się zaczełem zastnawiać w sumie czy jest sens zmieniać walute bo z tych buków 188/pinn/sportingbet/tipico/10bet tylko w tipico nie można grać za PLN, jeżeli chodzi o Marathonbet to jedyne że przy pln nie można używać skrill ale jak mówisz można sobie go zostawić jako zabezpieczenie także grać tam okazjonalnie, oprócz tych buków sporo jeszcze obsługuje PLN

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 06, 2013, 17:34:15 »
Bo tak się zaczełem zastnawiać w sumie czy jest sens zmieniać walute bo z tych buków 188/pinn/sportingbet/tipico/10bet tylko w tipico nie można grać za PLN, jeżeli chodzi o Marathonbet to jedyne że przy pln nie można używać skrill ale jak mówisz można sobie go zostawić jako zabezpieczenie także grać tam okazjonalnie, oprócz tych buków sporo jeszcze obsługuje PLN
Fakt, z powyżej wymienionych tylko Tipico nie obsługuje PLN, ale dla mnie w tym momencie jest to najbardziej wartościowy softbook jakiego używam. Zresztą możesz działać narazie w PLN a jak ci się skończą pomysły na nowe konta to przerobisz sobie wszytko na EUR.

sliwka92

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 06, 2013, 18:33:40 »
Niby piszą że rebelbetting pokazuje tylko bezpieczne surebety np. w tennisie natomiast surebet.com już chyba niedokońca tak jest...

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 06, 2013, 19:07:32 »
Niby piszą że rebelbetting pokazuje tylko bezpieczne surebety np. w tennisie natomiast surebet.com już chyba niedokońca tak jest...

Potwierdzam, w rebelbetting pokazuje surebety u bukmacherów z tym samym regulaminem, surebet.com nie zwraca uwagi na regulamin.
Trzeba samemu się zapoznać z zasadą rozliczania spotkań aby wiedzieć, których bukmacherów można łączyć w surebecie.