Serwisy alertowe

BetBurger | Live and Pre-game surebets

Autor Wątek: Pierwsze kroki  (Przeczytany 14109 razy)

sliwka92

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Pierwsze kroki
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 07, 2013, 10:24:07 »
Tak myślałem żeby założyć nowy wątek różnice między rebelbetting a surebet.com, bo zauważyłem jeszcze kilka, mianowicie: na surebet.com trzeba sobie samemu stronę odświeżać i czekać aż się coś pojawi (jest to duży minus), natomiast w rebelbetting możemy sobie odejść od komputera i czekać na sygnał który świadczy o pojawieniu się surebeta,  w surebet.com nie ma autologowania ale jak się jest wcześniej zalogowanym na stronie to nie robi to żadnego problemu, i jeszcze jedna sprawa w surebet.com nie można porównać kursów u innych bukmacherów na to samo spotkanie(chyba że po zalogowaniu), natomiast znajduje wiecej surebetów, brakuje mi jeszcze opcji wybrania sobie spotkania i zobaczenia kursów u innych bukmacherów (np. w razie anulowania kuponu u któregoś z buków) zna ktoś porównywarkę kursów? Rebelbetting bezpieczniejszy, wygodniejszy ale droższy :D

sliwka92

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 07, 2013, 10:31:01 »
I właśnie popełniłem błąd przez to że w surebets nie ma porównaniu kursów bo wyciągam bonus z bet365 i sie pojawiło Strasbourg   -   Real Madrid w bet365 dają na strasbourg 16,00 a później dopiero jest williamhill daje 11.00 także zobaczymy czy mi odwołają zakład, bo w pinnacle postawiłem około 600zł ale  mam nadzieje ze real Real Madrid wygra tak czy inaczej.

piciu18

• Administrator
  • Full Member
  • Reputacja: +5/-0
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 07, 2013, 11:06:16 »
I właśnie popełniłem błąd przez to że w surebets nie ma porównaniu kursów bo wyciągam bonus z bet365 i sie pojawiło Strasbourg   -   Real Madrid w bet365 dają na strasbourg 16,00 a później dopiero jest williamhill daje 11.00 także zobaczymy czy mi odwołają zakład, bo w pinnacle postawiłem około 600zł ale  mam nadzieje ze real Real Madrid wygra tak czy inaczej.

Przy tak oczywistym faworycie to nie jest żaden błąd. Problem się pojawia kiedy stawiasz np. po kursie 2.3 a kolejny najlepszy to 1.8, wtedy jest zdecydowanie większa szansa że zakład będzie anulowany albo po prostu podpadniesz i limity szybsze cię spotkają. Chociaż powiem szczerze że do tej pory anulowane miałem tylko zakłady w betsson, i tylko przy handicapach bądź under/over gdzie betsson tłumaczył się błędnym wystawieniem kursu.

Tak myślałem żeby założyć nowy wątek różnice między rebelbetting a surebet.com, bo zauważyłem jeszcze kilka, mianowicie: na surebet.com trzeba sobie samemu stronę odświeżać i czekać aż się coś pojawi (jest to duży minus), natomiast w rebelbetting możemy sobie odejść od komputera i czekać na sygnał który świadczy o pojawieniu się surebeta

W surebet.com też pojawia się sygnał, dotyczy to wersji z abonamentem.

brakuje mi jeszcze opcji wybrania sobie spotkania i zobaczenia kursów u innych bukmacherów (np. w razie anulowania kuponu u któregoś z buków) zna ktoś porównywarkę kursów?

Ja korzystam z oddsportal.com

A pomysł o nowym wątku bardzo dobry. Możesz go rozpocząć i napisać coś od siebie, ja w wolnej chwili postaram się rozebrać te serwisy na czynniki pierwsze.

Levis

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 05, 2014, 20:22:51 »
Cześć.  Czytam po raz kolejny różne informacje tutaj i pomału zaczynam nabierać ochoty na początek na powyciąganie bonusów. Zastanawiam się dlaczego polecacie założyć konta w euro i wychodzi mi, że dlatego że w złotówkach niektóre buki mogą nie obsługiwać transakcji, a w euro może wszyscy? To o to chodzi? A co z dolarami? Pozdrawiam :-)

piciu18

• Administrator
  • Full Member
  • Reputacja: +5/-0
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 07, 2014, 22:19:32 »
Nie wszyscy bukmacherzy obsługują PLN, z brakiem EUR lub USD problemu nie ma. I to jest właściwie jedyna przyczyna. Zdarza się że gracze zakładają konta w PLN a gdy dojdą do wniosku że reszta bukmacherów nie obsługuje tej waluty zakładają pozostałe konta w EUR lub USD. Granie surebetów czy obracanie bonusami z koniecznością przewalutowania staje się niestety zdecydowanie mniej zyskowne.