Serwisy alertowe

BetBurger | Live and Pre-game surebets

Autor Wątek: Na co uważać...  (Przeczytany 3859 razy)

tpieczka

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +1/-0
Na co uważać...
« dnia: Październik 03, 2013, 11:11:42 »
Na co zwracać uwagę obstawiająć hokeja i badmintona. Dzisiaj jest jakiś wysyp surów z obu dyscyplin.
Tenisa nie ruszam, baseball - ten sam pitcher musi wyjść.
Prosze o info
Dzięki

piciu18

• Administrator
  • Full Member
  • Reputacja: +5/-0
Odp: Na co uważać...
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 03, 2013, 13:52:49 »
Baseball - ten sam pitcher lub brak pitcherów

Tenis - ten sam regulamin zaliczania zakładu (1 piłka, 1 set, cały mecz) ściągawka tutaj. Najczęściej z tenisa obstawiam między Pinnacle i Unibet/888sport

Ice Hockey - czy dogrywka jest wliczona (w Pinnacle nie jest wliczana w ligach europejskich, w NHL jest, jest to oznaczane wtedy jako OT included, w willhill w amerykańskich rozgrywkach nhl, ahl rozgrywka jest wliczana, w innych rozgrywkach nie wlicza się dogrywki).

Badminton ??? Nie mam pojęcia, nigdy nie obstawiałem.

sliwka92

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +0/-0
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 05, 2013, 14:13:22 »
Mam pytanko ze względu na to że mam w komórce dostęp do internetu cały czas żeby ograniczyć ryzyko anulowania zakładu, chciałem wszystkich bukmacherów zarejestrować na 1 maila, i teraz pytanie czy w razie anulowania zakładu bukamacherzy przesyłają tą wiadomość mailowo?

piciu18

• Administrator
  • Full Member
  • Reputacja: +5/-0
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 05, 2013, 14:21:01 »
Mam pytanko ze względu na to że mam w komórce dostęp do internetu cały czas żeby ograniczyć ryzyko anulowania zakładu, chciałem wszystkich bukmacherów zarejestrować na 1 maila, i teraz pytanie czy w razie anulowania zakładu bukamacherzy przesyłają tą wiadomość mailowo?

Kilka razy zdarzyły mi się anulowane zakłady w betsson tam zawsze otrzymywałem informację mailem. Nie wiem jak wygląda to u innych bukmacherów bo nigdy nie anulowali mi zakładu.
Całkiem inaczej może wyglądać sprawa w przypadku przełożenia lub odwołania meczu. Zwykle zakład uznawany jest za nieważny i nie ma informacji mailowej.