Serwisy alertowe

BetBurger | Live and Pre-game surebets

Autor Wątek: Czas życia kont arbitrażowych  (Przeczytany 8927 razy)

patriota_pl

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +0/-0
  • Tłumacz RebelBetting na nasz język polski.
Czas życia kont arbitrażowych
« dnia: Listopad 02, 2013, 17:10:10 »
Dzień dobry, witam wszystkich. Jestem tutaj nowy, ale w temacie arbitrażu wiem dużo. Tłumaczyłem program RebelBetting, za co dostałem 2-3 miesiące odblokowanego dostępu do wszystkich opcji arbitrażu. Kolega, założyciel forum - spolonizował podręcznik arbitrażu. Bardzo miło z jego strony;) Od siebie dodam - wersji pełnej podręcznika nie warto tłumaczyć.

Mam do Was pytania:

1. Jak długo pojedynczy/ wszyscy bukmacherzy pozwalają wam grać bez limitów czy zamknięć kont?
Cel pytania: statystyczna długość życia kont i przełożenie tej wartości na zarobki.

2. Ile czasu spędzacie na stosowaniu pewniaków?
Cel pytania: jak w pkt. 1

3. Ile pieniędzy przeznaczanie na stawkę całkowitą dla jednego arbitrażu?
Cel pytania: od jakiej kwoty czujecie dyskomfort przy obstawianiu.

4. Czy często udaje wam się przekroczyć promowany próg 10-20% zarobku miesięcznego?
Może podajmy kwoty bez zastosowania bonusów.

5. Na jaki okres najczęściej wykupujecie subskrypcję?

6. Ile arbitraży, z jakim oprocentowaniem stosujecie dla zarobku dziennego?

7. Ile EUR (wartości przybliżone) otrzymujecie z dziennej bądź miesięcznej aktywności arbitrażowej?

8. Czy czujecie dyskomfort (i jak bardzo) jeśli chodzi o zamykanie waszych kont bukmacherskich?

Dziękuję za odpowiedzi. Na razie to tylko tyle pytań. Więcej wyjdzie w praniu;)

piciu18

• Administrator
  • Full Member
  • Reputacja: +5/-0
Odp: Czas życia kont arbitrażowych
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 02, 2013, 19:49:39 »
Witam, miło widzieć na forum kogoś znającego temat ;) Na razie niewiele się tu dzieje ale może z czasem się rozkręci. Skoro już są pytania to wypada odpowiedzieć

1. To zależy od mojego podejścia, grając wyłącznie zakłady 3-way w mocnych ligach konto w betfred przetrwało prawie rok bez żadnych limitów. Zbierając wszystkie surebety jak leci w betsson (koszykówka, piłka, handicapy, u/o itd) konto przetrwało dwa miesiące co przełożyło się na ~500-1000EUR. Innym razem kolega użyczył konto i przetrwało tylko 1 zakład! (1 liga belgijska za 150EUR). Z William Hill też miałem podobny przypadek, załapałem limity po miesiącu (ale na mocne ligi mogłem stawiać 100-200EUR) i te konto mam już od roku, znajomi użyczył mi konto które po pierwszym zakładzie nie nadawało się do użycia, każdy zakład wysyłany był do tradera. Nie potrafię więc określić które konta dają największe zyski.

2. Trudno powiedzieć

3. Zależy od ligi, stawka wyjściowa to ok. 150EUR na surebet, jeśli są mam limity to oczywiście stawka jest odpowiednio niższa. Stawiając dobrą ligę np. w betfred stawka na surebet może wynieść ok. 500EUR.

4. Kiedy dysponowałem budżetem ok. 3k EUR to wyciągałem 20-30%. Miałem wtedy konta bez limitów, duży obrót robiłem na bwin który niestety wypadł już z gry.

5. Do tej pory miałem licencję tygodniową, później półroczną, teraz zastanawiam się nad zakupieniem rocznej.

6. Przeciętnie ok. 30 surebetów, zysk 1-2%

7. 1-2k EUR miesięcznie

8. Wkurzająca sprawa ale co zrobić, pozostaje dogadywać się ze znajomymi, którym przydadzą się pieniądze a kont u bukmacherów nie potrzebują

patriota_pl

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 02, 2013, 20:05:17 »
Dzięki za odpowiedzi, Piciu18.

Nasuwają mi się kolejne pytania :D

1. Skoro wiesz jak grać (praktycznie), masz świadomość limitów personalnych i założyłeś to forum. Może podpowiesz jak grać, żeby zostać zlimitowanym najpóźniej?

Czy stawianie 3/4 dopuszczonej stawki maksymalnej wystarczy? Może jeszcze pomijać zdarzenia 2-drogowe i "orientalne"?
A może zostać tzw. Mug Punterem i dawać kilka mylących zakładów dla straty lub kontry na BetFair?

2. Co jaki czas musisz zmieniać "tożsamości"? I czy masz na uwadze niebezpieczeństwa typu IeSnare?

3. Czujesz się pewnie w arbitrażu? Jak radzisz sobie z pomyłkami?

4. Czy nawet czyniąc pomyłki (swoje bądź przez bukmachera) jesteś w stanie utrzymać 10% zysku miesięcznego?

5. Co z bonusami? Ile jesteśmy w stanie wyciągnąć zakładając nowe konto? Orientacyjnie na dziś.

6. Nie męczy ciebie presja zamknięć kont? Ile już dowodów os. wykorzystałeś?

7. Bukmacher pewnie szybko limituje, gdy zobaczy wspólny adres zamieszkania?

8. Jakieś spektakularne twoje przygody z arbitrażem?

Ja np. 3 lata temu obstawiłem jakiś drugorzędny meczyk piłkarski na Majorce... Pinnacle anulował zakład, Marathon nie zrobił tego :)

Domyślasz się, jakie były nerwy... Na szczęście: wygrałem ten hazardowy zakład z Marathonem :D

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 02, 2013, 23:52:45 »
Dzięki za odpowiedzi, Piciu18.

Nasuwają mi się kolejne pytania :D

1. Skoro wiesz jak grać (praktycznie), masz świadomość limitów personalnych i założyłeś to forum. Może podpowiesz jak grać, żeby zostać zlimitowanym najpóźniej?

Grać dokładnie tak jak napisane było w podręczniku rebelbetting. Grać za okrągłe kwoty, wyłącznie silne ligi, najlepiej wyłącznie zakłady 3-way. Sprawdzać drugi najwyższy kurs na zdarzenie aby upewnić się że stawiany zakład nie odbiega kursem od pozostałych. Z tymi zasadami konto utrzymasz długo, jednak obstawisz mniej surebetów. Wypłaty także należy ograniczyć do minimum. Przy każdej wypłacie sprawdzana jest historia konta, adresy ip z których się logowano itd, im mniej wypłat tym mniejsza szansa na wtopę.

Czy stawianie 3/4 dopuszczonej stawki maksymalnej wystarczy? Może jeszcze pomijać zdarzenia 2-drogowe i "orientalne"?
A może zostać tzw. Mug Punterem i dawać kilka mylących zakładów dla straty lub kontry na BetFair?

Kiedy bukmacher pokazuje dopuszczalną stawkę to zwykle gram właśnie mniej więcej 3/4 tej stawki. Chyba że dopuszczalna stawka jest naprawdę duża no to wtedy trzymam się własnych stawek. Oczywiste wydaje się że stawianie zakładów w mało popularnych ligach jest podejrzane.
Co do mylących zakładów, próbowałem od czasu do czasu puszczać zakład zakład multi w Marathonie. Gdy tego nie robiłem konto padało bardzo szybko, gdy puściłem parę zakładów multi konto trzyma się dłużej, ciężko jednak powiedzieć czy to faktycznie ma wpływ, w każdym razie Marathona trzymam jako rezerwę przy spadkach kursów u innych bukmacherów, nie wyszukuję tam surebetów.

2. Co jaki czas musisz zmieniać "tożsamości"? I czy masz na uwadze niebezpieczeństwa typu IeSnare?

Zmiana tożsamości mniej więcej raz na trzy miesiące. Wiadomo że za każdym razem czyszczone są pliki cookie, pamięć podręczna flash, korzystam też z nowego ip. Chociaż jak pisałem w przypadku Willhilla te zabiegi nie pomogły i limit pojawił się natychmiast. Następnym razem postawię system na maszynie wirtualnej co wyeliminuje ten problem.

3. Czujesz się pewnie w arbitrażu? Jak radzisz sobie z pomyłkami?

Pomyłki przyjmuje na klate :D Nic innego nie pozostaje. Jak coś schrzanię a zaważę dopiero przy sprawdzaniu wyników to staram się określić przyczynę pomyłki i jakoś ją wyeliminować jeśli to możliwe. Zakłady stawiam za drobny ułamek budżetu więc nawet katastrofa w postaci kompletnie przegranego zakładu jest do szybkiego odrobienia.

4. Czy nawet czyniąc pomyłki (swoje bądź przez bukmachera) jesteś w stanie utrzymać 10% zysku miesięcznego?

Tak, daję radę utrzymać to w okolicach 10%.

5. Co z bonusami? Ile jesteśmy w stanie wyciągnąć zakładając nowe konto? Orientacyjnie na dziś.

Nie jestem w stanie odpowiedzieć, w ogóle nie zwracam na nie uwagi. Jeśli korzystalibyśmy tylko z bukmacherów znajdujących się w rebelbetting to wyglądałoby to marnie. Pamiętam że 200EUR wyciągałem z Bah, 88EUR freebetów w 888sport,  w bet365 50EUR za rejestrację, 25EUR za grę przez komórkę i kilka bonusów lojalnościowych. Przy dużym budżecie 150funtów bonusu można dostać w sbobet. Niestety spora grupa bukmacherów nie daje bonusów Polakom albo wyklucza z promocji wpłaty przez Skrill.

6. Nie męczy ciebie presja zamknięć kont? Ile już dowodów os. wykorzystałeś?

Gram od roku, korzystam z czwartego dowodu. Fajnie by było jechać na swoim no ale cóż, na dłuższą metę jest to mało realne.

7. Bukmacher pewnie szybko limituje, gdy zobaczy wspólny adres zamieszkania?

Pewnie tak, chociaż nie miałem takiej sytuacji więc nie mogę tego potwierdzić.

8. Jakieś spektakularne twoje przygody z arbitrażem?

Ja np. 3 lata temu obstawiłem jakiś drugorzędny meczyk piłkarski na Majorce... Pinnacle anulował zakład, Marathon nie zrobił tego :)

Domyślasz się, jakie były nerwy... Na szczęście: wygrałem ten hazardowy zakład z Marathonem :D

Dwa trafione zakłady middle na dokładną ilość punktów w koszykówce w pierwszym miesiącu mojej gry, dało mi to 30% przychodu w pierwszym miesiącu. Z sytuacji nieprzyjemnych ubiegły miesiąc zacząłem od starty -200EUR, obstawiałem jakiś mecz który został przełożony z soboty na niedzielę. Akurat w tę niedzielę byłem na uczelni, kompletnie nie miałem czasu i ochoty sprawdzać wyników z soboty. Okazało się że jeden bukmacher zakład anulował, drugi tego nie zrobił i zacząłem miesiąc ze sporą stratą. Oczywiście wnioski wyciągnięte, do takiej sytuacji już nie dopuszczam.

patriota_pl

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 03, 2013, 02:35:37 »
Dziękuję za twoją wiedzę i za styl przede wszystkim sposób twojej wypowiedzi. Dobrze, że to ty tłumaczyłeś podręcznik...

I kolejna porcja moich pytań;)

1. Zakładając, że gramy dla bezpieczeństwa kont zakłady 3-drożne to 5 godzin między 7 a 12 w południe wystarczy dla minimalnego 10% zysku miesięcznie?

2. Nie odczuwasz znużenia wyczekiwaniem na twoją parę bukmacherską dla arbitrażu?

3. Jakim budżetem grasz obecnie? Domyślam się, że coś między 10-20k EUR?

4. Czy musimy siedzieć jak niewolnicy, czekać na zdarzenia arbitrażowe gdy np mamy 5 godzin zagospodarowane i więcej nie chcemy?

5. Czytałem, że grasz u ok. 5 bukmacherów. Podręcznik też wspomina o minimalnej ich ilości. Starczają tobie?

6. Ile sumarycznie zarobiłeś przez ten rok, gdy bawiłeś się zarówno z RebelBetting jak i surebet.com?

7. Czy stosujesz kapitalizację odsetek?

8. Gdybym chciał postawić 30 surebetów, to czy zdążę w dokładnie tym przedziale od godz. 7 do 12 w południe? Nie mam całego dnia;)

9. Średnio wychodzisz na 90EUR dziennie, jeśli dobrze policzyłem. Jakie są dewiacje od tej wartości?

10. Czy nadążasz za zmianami kursu u bukmacherów azjatyckich? :)

11. Czytałem, że gdy zaczynamy grę na nowym koncie to nie warto od razu zdarzeniami arbitrażowymi...

12. Jaka jest konfiguracja twojego zestawu komputerowego? Jakieś specjalne udogodnienia - ups, monitory, słuchawki BT?

13. Czy uważasz, że arbitraż może być głównym źródłem dochodu? Czy sam masz jeszcze inne zajęcia?

14. Potrafiłbyś zrezygnować z arbitrażu wiedząc o jego silnych i słabych stronach i o fakcie, że nadal zarabiasz na nim?

15. Ile maksymalnie jesteś w stanie zdeponować kapitału u bukmacherów? Jakaś blokada psychiczna czy finansowa?

Dziękuję. To na tę noc tyle. Do usłyszenia w niedzielny dzień;)

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 03, 2013, 09:15:15 »
Dziękuję za twoją wiedzę i za styl przede wszystkim sposób twojej wypowiedzi. Dobrze, że to ty tłumaczyłeś podręcznik...

I kolejna porcja moich pytań;)

1. Zakładając, że gramy dla bezpieczeństwa kont zakłady 3-drożne to 5 godzin między 7 a 12 w południe wystarczy dla minimalnego 10% zysku miesięcznie?

Musiałbyś stawiać zakłady za sporą część budżetu. Wiadomo że w tygodniu niewiele się dzieje więc w niektóre dni pewnie w ogóle nie postawiłbyś takiego surebeta. Jednak zdecydowana część zakładów opiera się o przeróżne handicapy. Ja u takich bukmacherów jak sportingbet czy tipico mam limity i stawiam tam wszystko co się pojawia.

2. Nie odczuwasz znużenia wyczekiwaniem na twoją parę bukmacherską dla arbitrażu?

Nie wyczekuję surebetów, po prostu stawiam kiedy jest sygnał. Nie trzeba przecież siedzieć przy komputerze kiedy otrzymujemy sygnały dźwiękowe. Zwykle zajmuję się czymś innym i nie myślę o stawianiu zakładów.

3. Jakim budżetem grasz obecnie? Domyślam się, że coś między 10-20k EUR?

Dokładnie w tych granicach.

4. Czy musimy siedzieć jak niewolnicy, czekać na zdarzenia arbitrażowe gdy np mamy 5 godzin zagospodarowane i więcej nie chcemy?

W takiej sytuacji widzę dwa wyjścia. Albo stawiasz większe stawki więc musisz postawić mniej zakładów, albo zakładasz wiele kont i maksymalnie wykorzystujesz czas stawiając jak najwięcej surebetów cross market na trzech bukmacherach na raz. Jak już pisałem czekając na surebeta nie musisz siedzieć przy komputerze.

5. Czytałem, że grasz u ok. 5 bukmacherów. Podręcznik też wspomina o minimalnej ich ilości. Starczają tobie?

Pisałem gdzieś że większość obrotu robię na 5 bukach i to by się zgadzało. Jednak do gry wykorzystuję kilkunastu. Przy małym kapitale kilku bukmacherów mogłoby wystarczyć, ale ograniczyłbym się w ten sposób do grania wyłącznie zakładów dwudrogowych.

6. Ile sumarycznie zarobiłeś przez ten rok, gdy bawiłeś się zarówno z RebelBetting jak i surebet.com?

~13k EUR

7. Czy stosujesz kapitalizację odsetek?

Tak, wypłacam tylko na bieżące potrzeby.

8. Gdybym chciał postawić 30 surebetów, to czy zdążę w dokładnie tym przedziale od godz. 7 do 12 w południe? Nie mam całego dnia;)

W sobotę i niedzielę się da, w inne dni będzie trudno.

9. Średnio wychodzisz na 90EUR dziennie, jeśli dobrze policzyłem. Jakie są dewiacje od tej wartości?

W tygodniu dniówka może wynosić 15-35EUR (liczę zakłady rozliczone w dany dzień), za weekend zyski powyżej 100EUR.

10. Czy nadążasz za zmianami kursu u bukmacherów azjatyckich? :)

No jasne, jakby nie nadążał to bym nie grał :D Sprawa jest dość prosta wystarczy upewnić się przed zatwierdzeniem zakładu u innego buka że azjata nie zmienił swojego kursu, wtedy już tylko dwa lub trzy kliknięcia i po sprawie. Zdarzają się oczywiście spadki kursu i granie czasem po minimalnej stracie ale to raczej raz na 20 zakładów.

11. Czytałem, że gdy zaczynamy grę na nowym koncie to nie warto od razu zdarzeniami arbitrażowymi...

Bardzo możliwe, rzeczywiście u mnie przetrwały dłużej konta, które przed arbitrażem były wykorzystywane w standardowy sposób.

12. Jaka jest konfiguracja twojego zestawu komputerowego? Jakieś specjalne udogodnienia - ups, monitory, słuchawki BT?

Żadnych bajerów. Do korzystania z rebela używałem zabytkowej stacjonarki z monitorem 22", ze względu na podział ekranu trudno obstawiało się na laptopie. Kiedy korzystam z surebet.com używam ultrabooka.

13. Czy uważasz, że arbitraż może być głównym źródłem dochodu? Czy sam masz jeszcze inne zajęcia?

Jasne że może, inne zajęcia też mam ale nie jestem nigdzie związany żadną umową.

14. Potrafiłbyś zrezygnować z arbitrażu wiedząc o jego silnych i słabych stronach i o fakcie, że nadal zarabiasz na nim?

No właśnie nie widzę sensu żeby wracać do 'normalnej' pracy zarabiając niezłe pieniądze na arbitrażu. Oczywiście nie mam zamiaru robić tego wiecznie.

15. Ile maksymalnie jesteś w stanie zdeponować kapitału u bukmacherów? Jakaś blokada psychiczna czy finansowa?

Zwykle nie trzymam więcej niż 2k EUR u bukamachera, nadmiar wypłacam na Skrilla. Wynika to raczej z faktu utrzymywania płynności na poszczególnych kontach. Tworząc konto u bukmachera z którym nigdy wcześniej nie miałem styczności, z niepewną reputacją raczej nie wpłacam więcej niż 200EUR.

patriota_pl

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 03, 2013, 14:30:37 »
Ładne FAQ się nam tworzy :D

1. Skoro dziennie wychodzi 15-35 EUR to w jaki sposób masz 1-2k (10%) po miesiącu?
2. Czy można postawić jakiś serwer, który by posiadał własny zewnętrzny IP?
Może jest możliwym, żeby kupić 1 abonament na kilka osób... Pewnie w tej samej sieci LAN to możliwe. Co z siecią rozproszoną, WAN?
3. Korzystasz z BetFair? Bardzo szybko zmieniają się tam kursy, a i strona do najszybszych nie należy. Jakiś bot?
4. Czy obsługa surebet.com to dla ciebie wieli problem? Nie ma autosurfu, autologowania...
5. RebelBetting - jestem ciekaw, jaką subskrypcję wybrać. Miesięczna to bardzo droga rzecz w przeliczeniu na inne.
6. Nie martwisz się, że Srkill może zamrozić twoje środki jako że korzystasz z wielu ID?
7. Czy przelewasz z tych wielu kont Skrill na swoje konto główne?
8. Używasz reflinków przy zakładaniu nowych kont Skrill czy bukmacherskich tak, żeby uzyskać dodatkowe drobne pieniądze?

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 03, 2013, 16:52:30 »
Ładne FAQ się nam tworzy :D

1. Skoro dziennie wychodzi 15-35 EUR to w jaki sposób masz 1-2k (10%) po miesiącu?0

Jak pisałem w weekend zyski są powyżej 100EUR (rekord póki co 250 :)

2. Czy można postawić jakiś serwer, który by posiadał własny zewnętrzny IP?
Może jest możliwym, żeby kupić 1 abonament na kilka osób... Pewnie w tej samej sieci LAN to możliwe. Co z siecią rozproszoną, WAN? 

Tak właśnie korzystam z własnego proxy przy komputerze podpiętym pod internet z upc, mogę więc ip zmieniać. Z tym proxy łączę się z mojego kompa podpiętego pod sieć w której ip jest stałe.
Zabezpieczenie rebela polega na logowaniu się klienta do serwera co kilka minut oraz blokowaniu na godzinę adresu ip poprzednio używanego, czyli jeśli zalogujemy się z jednego adresu, następnie z drugiego i będziemy chcieli wrócić do pierwszego to rebel wyrzuci nam komunikat że można z niego skorzystać dopiero za godzinę.
Kiedy ustawiłem dwa komputery na ten sam adres proxy to rebel działał, nie wyłączał się.

3. Korzystasz z BetFair? Bardzo szybko zmieniają się tam kursy, a i strona do najszybszych nie należy. Jakiś bot?

Korzystałem przez jakiś czas, później rebel bardzo rzadko pokazywał surebety z betfair więc zrezygnowałem. Z betfair i pozostałymi giełdami jest ten problem że pojawiają się surebety tylko na moment, oprogramowanie wyłapujące nie zwraca uwagi na to ile pieniędzy można postawić na danym rynku.

4. Czy obsługa surebet.com to dla ciebie wieli problem? Nie ma autosurfu, autologowania...

No właściwie ma funkcjonalność prawie jak autosurf. Zakładu do koszyka nie dodaje ale przenosi na stronę zakładu. Autologowania nie ma ale załatwiam to jednym kliknięciem dzięki wtyczce z antywirusa norton internet security. Sama obsługa jest prosta, denerwuje mnie jedynie sposób prezentacji surebetów, zdecydowanie wolę taki jak w rebelbetting czy beatbookies czyli wszystko na jednej stronie. Gdyby dorzucili filtrowanie zakładów jak w beatbookies to byłoby naprawdę świetnie. Strona jest zdecydowanie warta tych 30$.

5. RebelBetting - jestem ciekaw, jaką subskrypcję wybrać. Miesięczna to bardzo droga rzecz w przeliczeniu na inne.

Faktycznie miesiąc wychodzi strasznie drogo, ja korzystałem z testowego tygodnia za jakieś 10EUR, program mi się spodobał i kupiłem abonament na pół roku. Jeśli chcesz skorzystać z rebela jakoś musisz go najpierw przetestować. Widziałem że abonament na dwa lata kosztuje coś ok. 40-50EUR/m-c, szkoda że z góry trzeba to wpłacać.
Może najpierw sprawdzisz jak się surebet.com spisuje ? Cena zdecydowanie niższa, może stwierdzisz że ci to wystarcza. W surebet.com masz więcej bukmacherów do dyspozycji.

6. Nie martwisz się, że Srkill może zamrozić twoje środki jako że korzystasz z wielu ID?

Raczej nie, konta nie należą przecież do mnie. Wszystkie dane są prawdziwe, konta są weryfikowane. Otrzymują skan dowodu, wysyłają list na podany adres.

7. Czy przelewasz z tych wielu kont Skrill na swoje konto główne?

Tak.

8. Używasz reflinków przy zakładaniu nowych kont Skrill czy bukmacherskich tak, żeby uzyskać dodatkowe drobne pieniądze?

Od kiedy mam reflinki do dyspozycji staram się ich używać.

betuser

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 05, 2014, 13:29:02 »
Cytat: piciu18
Gram od roku, korzystam z czwartego dowodu. Fajnie by było jechać na swoim no ale cóż, na dłuższą metę jest to mało realne.

Czy nowe ID dotyczy tylko buków u których złapałeś blokadę/limit, czy też po jakimś czasie zmiana następuje u wszystkich, łącznie z portfelem Skrill? Zastanawia mnie czy robisz surebety pomiędzy bukami zarejestrowanymi na różne ID, czy też po generalnej zmianie wszędzie jest takie samo (przyznam, że byłoby to nieco kłopotliwe). Z drugiej strony przy różnych ID trzeba by dbać o ciągłe zmiany IP (np. dwaj dostawcy Internetu, względnie dwie lokalizacje albo ciągłe resety, VPN, proxy itp.) i się w tym nie pogubić.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2014, 16:25:50 wysłana przez betuser »

JoePike

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +1/-0
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 06, 2014, 17:12:28 »
Najpierw zakładasz konto skrill/neteller a dopiero potem konta u buków. Nie możesz dokonać zasilenia konta bukmacherskiego z portfela przypisanego do innych danych, co gorsza używanych już wcześniej. Limitowanie kont nie dotyczy bukmacherów azjatyckich i pinnacle, więc możesz sobie zostawić na swoje dane pinnacle, sbobet, 188bet, dafabet, a u softbuków korzystać z nowej tożsamości. Jeśli chcesz korzystać z dwóch kont u danego buka jednocześnie to potrzebujesz drugi komputer z innym ip, np. laptop + internet mobilny. Najprościej kupić modem usb i jakiś internet na kartę albo korzystać z hotspotu jeśli masz w miarę nowoczesnego smartphona i duży pakiet danych w komórce.

Levis

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 09, 2014, 23:47:48 »
Limitowanie kont nie dotyczy bukmacherów azjatyckich i pinnacle, więc możesz sobie zostawić na swoje dane pinnacle, sbobet, 188bet, dafabet, a u softbuków korzystać z nowej tożsamości.

Cześć wszystkim, jestem nowy na tym forum.
Mam pytanie. Czytając powyższe, zrozumiałem że bukmacherzy azjatyccy (tu z kolei rozumiem, że to Sbobet, 188bet, Dafabet) i Pinnacle, to coś innego niż tzw. softbuki. Czym są softbuki, skąd wzięła się taka nazwa, dlaczego się ich rozróżnia od innych buków, jaka w ogóle w takim razie jest kategoryzacja?

Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

qurde1979

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +4/-0
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 12, 2014, 11:23:59 »
Jako, że mam kawową  chwilke to poswiece ja na na odpisanie Ci, zaznaczajac z góry, że moja odpowiedz  może nie byc kompletna i ktos ja uzupełni .Geralnie rzecz ujmujac bukmacherzy dziela sie na dwie kategorie jak slusznie zauwazyłes. Pierwsza, ważniejsza to sharpy ( azjany, pinnacle, giełda betfair ) , gdzie nie dostaniesz limitow ( choc ponoc juz nie jest tak rozowo z dafabet i 188bet, ale spokojnie, Ciebie na razie limity u nich nie beda dotyczyc, acz szczerze Ci tego zycze , bo to znaczyloby, ze jestes dobry :) Druga grupa to softbuki. Najogolniej moznaby powiedziec , ze to cala reszta i na tym zakonczyc :) To sa firmy limitujace niestety. Limit w tej calej zabawie jets slowem kluczem i niestety nie da sie go uniknac w softbukach, mozna go tylko opoznic, sztuczek na to jest wiele, od tych ogolniedostepnych po takie których Ci nikt nie zdradzi , a ktore byc moze wypracujesz sobie sam :)  z softbukow dostepnych dla Polaków ( bo niestety nie wszystkie firmy nas lubie ze wzgledu na popieprzona legislacje dotyczaca zakładow ) jest powiedzmy okolo 10-15 w miare wiarygodnych ( nie bede wymieniac, sam je znajdziesz ).
Drugim kluczowym zagadnieniem w arbingu jest posiadanie na facebooku masy znajomych :)  A powaznie zaczynajac przygode z ta forma zarabiania dobrze zorganizowac z 10 kolegow, którzy w miare kolejnych limitow pozakladaja na Ciebie konta. zdecydowanie odradzam zakladanie kont na osoby płci pieknej ( pamietam ,ze musialem uczyc swoja dziewczyne co to jest handicap azjatycki, kiedy mieli dzwonic z betssona ).
Wygodnum rozwiazaniem jest tez posiadanie dynamicznego ip.
Noi i budzet, ten jest uzalezniony od tego jaka forme arbingu wybierzesz , dla gry pregame sie nie wypowiadam, natomiast dla arbingu live na poczatek wystarczy okolo 10k pln , w kazydm razie mniejszy niz pre game. To tyle, mam nadzieje, ze pomoglem, moze ktos ewentualnie uzupełni albo skoryguje cos. ( sorki za literowki ,ale nie chce mi sie ich poprawiac :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2014, 11:25:53 wysłana przez qurde1979 »

JoePike

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +1/-0
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 12, 2014, 16:45:38 »
Może jednie żeby nie wprowadzać w błąd - betfair to nie bukmacher tylko giełda. qurde1979 wymienił ją wraz z sharpami ze względu na brak limitów podobnych do tych jakie można otrzymać u bukmacherów. Na giełdach takich jak betfair czy matchbook jesteśmy ograniczeni płynnością rynku czyli kwota jaką nasi "przeciwnicy" rzucili do gry.

Przy okazji co do 188bet: mam tam konto mniej więcej do początku roku, póki co limitów brak. Mniej więcej do kwietnia po rozmowie z piciu18 przestałem zaokrąglać stawki u tego buka. W tej chwili gram do drugiego miejsca po przecinku, jest to jedyny buk obok pinnacle u którego można sobie na to pozwolić.