Serwisy alertowe

BetBurger | Live and Pre-game surebets

Autor Wątek: Zle rozliczony zaklad w betfred  (Przeczytany 2439 razy)

qurde1979

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +4/-0
Zle rozliczony zaklad w betfred
« dnia: Grudzień 14, 2013, 14:32:08 »
Panowie,opisze swoj przypadek , moze komus sie przydai. Rzecz dotyczy wczorajszego meczu euroligi Lokomotiv - Panathinaikos. Jako, ze gram surebety tylko live postawilem w przerwie zaklad  "race to 5 point in 3 quater" . w betfred 57 euro na kurs 2.0 i w unibecie 47 na kurs 2.6. Generalnie stawiam dziennie kolo 20-25 betow i nie zawsze wszytko sprawdzam, pod koniec dnia sumuje zyski  i jazda dalej. Ale wczoraj cos mi nie grało i sprawdza zaklad po zakladzie. Ku mojemu zdumieniu zakład tak w betfred jak i w unibecie przegrany. Sprawdzam  (tutaj link, moze komus sie przyda )

http://www.euroleague.net/main/results/showgame?gamecode=107&seasoncode=E2013#!playbyplayv

i ewidentnie betfredy sie walneły. Po długiej wymianie "uprzejmosci " ( a posunalem sie juz w ktorym z kolejnychz  maili do tego ,ze ewidentnie przeslałem  im screena z przeciwnego surebeta, na szczescie betfred to nie jest dla mnie strategiczny buk  ) w dalszym ciagu pisali, ze traderzy taki wynik im podali. W sumie mialem dwa wyjscia : napisac do komisji nadzorujacej ( co rozwazalem ) albo machnac reką na to 100 euro ( troszke szkoda jednak ). Dzis wlasnie chcialem zapytac na tym zacnym forum o rady w tej sprawie , ale okazalo sie ,ze z rana zmienili beta na wygrany. Oczywiscie ani przepraszamy ani caluj nas w dupe. No nic, rozpisalme sie , ale taka rada na przyszlosc : trust no one :)

piciu18

• Administrator
  • Full Member
  • Reputacja: +5/-0
Odp: Zle rozliczony zaklad w betfred
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 14, 2013, 17:24:03 »
Ja w takich sytuacjach szukam wyników na 'pewnych' stronach internetowych jak np. strona federacji prowadzącej rozgrywki. I podsyłam w kolejnych mailach przy okazji prosząc o podanie źródła z ich wynikiem. Kilka takich sytuacji miałem i zawsze skutkowało.

A co do przeprosin, taka dość zabawna sytuacja, kiedyś betsson pomylił się i na moim koncie znalazło się 1,3k EUR za dużo. Pomyślałem że przeczekam z tydzień i robię wypłatę, ale dwa dni później otrzymałem maila w którym obsługa betsson przeprasza mnie za błąd w stanie konta, wolałbym tych przeprosin nie otrzymać.