Serwisy alertowe

BetBurger | Live and Pre-game surebets

Autor Wątek: Program do zapisywania i kontroli surebetów  (Przeczytany 3249 razy)

piciu18

• Administrator
  • Full Member
  • Reputacja: +5/-0
Program do zapisywania i kontroli surebetów
« dnia: Grudzień 19, 2013, 13:16:42 »
Zbieram się powoli do napisania programu na zaliczenie na studiach, a żeby nie wykonywać nikomu nie potrzebnej pracy pomyślałem o stronie/programie do prowadzenia zapisów z surebetów. Wiem że wielu korzysta z różnych arkuszy, choćby z tego od rebelbetting, jednak nie zawsze jest dostęp do excela na komputerze z którego obstawiam (np. linuksy na uczelni), dlatego pomyślałem o przeniesieniu tego do sieci. I teraz pytanie mam do potencjalnych użytkowników takiego programu/strony, czy brakuje wam jakichś funkcji w używanych przez was arkuszach lub programach ? Co jest dla was istotne w takim narzędziu ? Wszelkie sugestie bardzo mile widziane :)

huba

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Program do zapisywania i kontroli surebetów
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 22, 2013, 09:11:17 »
Najważniejsze to chyba automatyczne rozliczanie zakładów i zestawienie wyników co do tego, ile u danego bukmachera jesteśmy na plusie/minusie :)

piciu18

• Administrator
  • Full Member
  • Reputacja: +5/-0
Odp: Program do zapisywania i kontroli surebetów
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 22, 2013, 23:31:25 »
Najważniejsze to chyba automatyczne rozliczanie zakładów i zestawienie wyników co do tego, ile u danego bukmachera jesteśmy na plusie/minusie :)
Zestawienie +- i stany kont zrobię na pewno. Automatyczne rozliczanie zrobić będzie bardzo trudno ze względu na różnice w nazwach drużyn u różnych bukmacherów i w serwisach z wynikami.