Serwisy alertowe

BetBurger | Live and Pre-game surebets

Autor Wątek: Sposób na limity "Winda, która jeździ tylko w dół"  (Przeczytany 4902 razy)

Kanten

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +0/-0
Sposób na limity "Winda, która jeździ tylko w dół"
« dnia: Czerwiec 04, 2014, 13:06:58 »
Uszanowanie. Pierwszy post, wypada się przywitać. I zapytać czy zadziała takie coś.

Założenia.
Większość booków nakłada limity (nazwę ich dalej B1, B2, ... , Bn)
Są i tacy, którzy tego nie robią. Dla ustalenia uwagi użyję Pinnacle.

Metoda.
Wypłacam kasę tylko z Pinnacle (żonglując surbetami tak długo, aż zakład na Pinnacle wygra. Wtedy wypłacam z Pinnacle i wpłacam do booka, u którego mi brakuje).

Efekt.
- Booki B1,..., Bn tylko na mnie zarabiają, więc nie nakładają na mnie limitu.
- Pinnacle tylko traci, ale on to cznia i nic z tym nie robi.

Zadziała ?

piciu18

• Administrator
  • Full Member
  • Reputacja: +5/-0
Odp: Sposób na limity "Winda, która jeździ tylko w dół"
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 04, 2014, 14:06:07 »
Witam nowego użytkownika :)

Z mojego doświadczenia wynika że częściej wchodzą zakłady u tzw. softbuków, no może nie częściej ale gotówki raczej tam przybywa a na Pinnacle z czasem ubywa (inaczej surebety nie byłyby im na rękę). Żeby u softbuków wyłącznie przegrywać musiałbyś ciągle podnosić stawkę aż do przegranej. Pytanie więc czy budżet to wytrzyma. Wygrasz zakład za 100EUR, wygrasz za 200, wygrasz za 400 no i masz 800EUR z początkowych 100EUR. 3 wygrane z rzędu to nie jest jakaś wielka seria a może doprowadzić do szybkiego limitu.
I jeszcze jedna uwaga, w Pinnacle jest jedna darmowa wypłata w miesiącu co skutecznie blokuje pomysł częstych wypłat.

Kanten

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 04, 2014, 23:11:45 »
A czy istniej book, który nie nakłada limitów i pozwala dowolnie często wypłacać bez prowizji?

qurde1979

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +4/-0
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 12, 2014, 20:24:03 »
Mnie kiedys zdarzyło sie wygrac bodaj 10 razy pod rzad u jednego buka, wie pomysl wydaje mi sie mocno ryzykowny.

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 13, 2014, 17:31:00 »
A czy istniej book, który nie nakłada limitów i pozwala dowolnie często wypłacać bez prowizji?
Ja bardzo często wypłacam na giełdach Matchbook i Smarkets. Z tym że ostatnio chodzą słuchy że na matchbook pobierają prowizję jeśli użytkownik za mało dla nich zarobił. Taką możliwość mają zapisaną w regulaminie. W Smarkets niczego takiego nie zauważyłem więc jak najbardziej polecam.
Jeśli spojrzeć na typowych bukmacherów to dość często bez opłat możesz wypłacać w Sbobet i 188bet.

wojtas

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 24, 2014, 22:20:15 »
Buki które nie limitują i można wypłacać na skrill dowoli ( bez prowizji, czasem max 1 wypł na 24h) to tzw profesjonalne lub azjatyckie. Ja gram u 188bet, dafabet, sbobet - dla mnie to czołówka, konta indywidualnie nie limitowane, w przypadku 2 pierwszych wypłaty na skrill błyskawiczne najdłuzej kilka godzin, sbobet 1 wypłąta na 24h, w pare godzin mamy kase

AlexNotman

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 12, 2015, 11:51:20 »
Zastanawiałem się ostatnio nad praktycznym zastosowaniem multisurebetów. Widzę, że jest problem, żeby znaleźć trzy spotkania oferujące 1% i więcej arb u tego samego buka w jednym dniu. Wiadomo, że surebety pojawiają się i znikają, a musi mieć miejsce sytuacja, w której trzy arb'y dostępne są w jednej chwili i na tyle długo, żeby zagrać je łącznie. Załóżmy, że taka sytuacja ma miejsce i owe trzy spotkania to kursy około 2.0. Moje założenia: bankroll 10k. Gramy za 1000j pierwsze spotkanie i:

Zgodnie ze schematem: http://www.surebetmonitor.com/2011/07/04/lesson-12-multisurebets-great-way-to-avoid-limit/

Jeśli u sharp wejdzie w trzecim spotkaniu, to zainwestujemy ok. 9000j (w zależności od dokładnych kursów). Zysk nie jest oszałamiający a dodatkowo inwestuje się cały kapitał w jeden multisurebet. Nawet zakładając, że wybraliśmy spotkania zaczynające się jedno po drugim, to ile takich multi puścimy w ciągu dnia? Dwa przy bardzo dużej dozie szczęścia? Plus spore prawdopodobieństwo, że skończymy z całym kapitałem u soft bookie w przypadku porażki (i tu kolejne godziny zmarnowane na wypłatę - dodatkowo nie wiadomo czy soft bookie spodoba się wypłata takiej kwoty = czy od razu nie pojawi się limit).

Gdzie moje założenia są błędne? Zastanawiam się, czego nie widzę, ale na chwilę obecną nie wygląda mi to kolorowo.

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 15, 2015, 01:38:43 »
Też się kiedyś na multisurebetami zastanawiałem. Testowałem na małych kwotach. Nie zarobiłem praktycznie nic a to z powodu zmian kursów. Jedynymi bukmacherami, gdzie dało się znaleźć takie zakłady były Marathonbet i bet365. Tak jak napisałeś można u softa zostać z dużą wygraną. Mogą zmienić się kursy w nieodpowiedni dla nas sposób, trzeba siadać przed komputerem po każdym spotkaniu itd.
Sposób fajnie może wyglądać na kartce ale w praktyce jest lipa :/