Serwisy alertowe

BetBurger | Live and Pre-game surebets

Autor Wątek: "Przesuwanie" pieniędzy między bukami.  (Przeczytany 3646 razy)

Kanten

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +0/-0
"Przesuwanie" pieniędzy między bukami.
« dnia: Czerwiec 10, 2014, 13:29:15 »
Chciałbym, żeby (w skali powiedzmy miesiąca) u jednych buków pieniędzy mi ubywało, a u innych przybywało. Dla ustalenia uwagi załóżmy, ze chcę by rosło na Pinnacle i Matchbook, a ubywało na pozostałych.

Znacie jakiś sposób?

piciu18

• Administrator
  • Full Member
  • Reputacja: +5/-0
Odp: "Przesuwanie" pieniędzy między bukami.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 10, 2014, 13:45:45 »
Wydaje się że jedyna opcja to granie zakładów z wysokimi kursami tam gdzie chcesz przegrywać. Ewentualnie granie multisurebetów również powinno spowodować pożądany efekt. Innych pomysłów na to nie mam.

AlexNotman

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 17, 2015, 15:23:37 »
Z wysokimi kursami? Ostatnio próbowałem w ten sposób transferować z soft bookies do Betfair. Akurat tak się złożyło, że po złości weszły mi grube kursy i skończyłem z dużo większą kasą u soft bookie. Zacząłem zatem grać bardzo niskie kursy u soft i efekty są zdecydowanie lepsze, niskie zobowiązania na BF a i bukmacher dużo przychylniej patrzy na kogoś, kto ciśnie wysokimi stawkami "manchestery" i "juventusy" aniżeli na kogoś, kto rzuca na zawyżone kursy. Aczkolwiek w dalszym ciągu szukam bardziej efektywnego sposobu na przenoszenie środków tam, gdzie chcę je przenieść z uwagi na fakt, iż może minąć trochę czasu aż trafi się na serię wygranych underdoga.

piciu18

• Administrator
  • Full Member
  • Reputacja: +5/-0
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 02, 2015, 21:56:41 »
@AlexNotman

Trudno się z Tobą nie zgodzić, zdarza się fatalna passa i nijak się na to nie poradzi. Niedawno sporo zakładów przegrałem w Matchbooku, potem trafiła się zwycięska passa i teraz trudno mi coś stamtąd wypłacić bez prowizji (wymagania obrotu) i nic na to poradzić nie mogę.

AlexNotman

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 09, 2015, 10:03:33 »
Ostatnio miałem wybitnego fuksa, trafiłem na BF wygraną Gabonu z Cabo Verde w kosza, kurs 50 na BF. Domyślam się, że trochę sobie poczekam na coś podobnego. Aczkolwiek jeśli już, to tylko ekstremalnie niskie kursy. Szkoda nerwów, gdy np. lay'uje się na BF po kursie 4-5 i nie wchodzi. A lubi nie wchodzić częściej niż mogłoby się wydawać. Swego czasu bardzo długo siedziałem w ruletce. Jakiś sens miałoby podbijanie, grając na wysokich kursach. Ale tutaj musiałbym przejrzeć rekordowe serie, żeby przypomnieć sobie, jak długo dany kurs może nie wejść. Sens jest, w rulecie człowiek w końcu udupi, a tutaj najwyżej skończy się z wysokim stanem konta u soft.