Serwisy alertowe

BetBurger | Live and Pre-game surebets

Autor Wątek: Pytania zadawane e-mailem  (Przeczytany 8108 razy)

piciu18

• Administrator
  • Full Member
  • Reputacja: +5/-0
Pytania zadawane e-mailem
« dnia: Wrzesień 03, 2013, 14:04:32 »
W temacie tym będę wrzucał pytania, które otrzymuję mailem. Nie będę przy tym podawał nazwy użytkowników czy e-maili aby pozostali anonimowi.

piciu18

• Administrator
  • Full Member
Odp: Pytania zadawane e-mailem
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 03, 2013, 14:16:37 »
Siema,ile moge wyciagnac na surebetach miesiecznie przy wkladzie 10tys zl?Do jakich bukow najlepiej powplacac?Mozna sie tym zajmowac zawodowo przy odpowiednim kapitale bo czytam,ze problemy sa z limitami potem?Tak z ciekawosci Ty sie zawodowo tym zajmujesz czy jako dodatek?

Przy 10tys możesz spokojnie liczyć na 1,5 - 2 tysiące na miesiąc. Zdecydowanie można się tym zajmować zawodowo.

Jeśli nie będziesz obstawiał lig egzotycznych, skupisz się na piłce nożnej, i obstawiać będziesz więcej zakładów ale za to za mniejsze stawki to limity są mniej groźne. Stawiając zakłady po kilkaset euro szybko dostaniesz limity. Nawet na zlimitowanych kontach wyciągałem spokojnie ponad 2 tysiące na miesiąc.
Jeśli masz zlimitowane konto możesz poprosić kolegę żeby obstawiał na swoim koncie.  ;)
Poza surebetami mam jeszcze inne zajęcia, ale jestem wolnym strzelcem.

Co do bukmacherów, z szybkich buków na początek wystarczy Pinnacle oraz 188bet. Możesz też parę setek wrzucić do Sbobet.
Z powolnych koniecznie Betsson, Unibet, William Hill, Expekt, 10bet.

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 03, 2013, 14:20:31 »
Grasz tez surebety na live czy tylko przed meczem?Ile dziennie czasu na to poswiecasz?

Zakładów live nie obstawiam, za duże ryzyko nie przyjęcia zakładu po odpowiednim kursie. Obstawiam korzystając z rebelbetting. Nie da się odpowiedzieć ile czasu poświęcam, jest sygnał że pojawił się surebet to obstawiam go. Nie muszę tracić czasu na szukanie surebetów, ale można powiedzieć że traktuję to jako dobrze płatną pracę pełnoetatową ;) Najwięcej surebetów pojawia się w godzinach 7-12, im mniejszy masz budżet tym mniej czasu będziesz potrzebował żeby cały rozdysponować.

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 03, 2013, 14:24:17 »
Chcę zacząć swoją przygodę z surebetami. Budżet na start będzie duży, bo inaczej nie widzę sensu grania tym systemem. Zastanawiam się nad wyborem oprogramowania między Surebet Monitorem, a skorzystalniem z Twojego linku partnerskiego i wykupienie Rebelbetting na rebelbetting.pl. :) Masz doświadczenie z Surebet Monitorem?

Z rebelbetting mam doświadczenie dość spore, używam od listopada ubiegłego roku. Zdecydowanie wart swojej ceny.

Jeśli chodzi o surebet monitor no to jakoś nie jestem do niego przekonany. Mają tam taką promocję że w poniedziałki można korzystać bez abonentu. Sprawdziłem więc jak to wygląda i przy włączonych tych samych bukmacherach w rebelbettingu pojawiało się więcej surebetów. Dodatkowo w rebelbetting od razu uruchamia Tobie strony i wczytuje zakłady, więc myślę że warto jednak dołożyć do rebela.

tpieczka

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +1/-0
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 03, 2013, 16:11:31 »
Siema,ile moge wyciagnac na surebetach miesiecznie przy wkladzie 10tys zl?Do jakich bukow najlepiej powplacac?Mozna sie tym zajmowac zawodowo przy odpowiednim kapitale bo czytam,ze problemy sa z limitami potem?Tak z ciekawosci Ty sie zawodowo tym zajmujesz czy jako dodatek?

Przy 10tys możesz spokojnie liczyć na 1,5 - 2 tysiące na miesiąc. Zdecydowanie można się tym zajmować zawodowo.

Jeśli nie będziesz obstawiał lig egzotycznych, skupisz się na piłce nożnej, i obstawiać będziesz więcej zakładów ale za to za mniejsze stawki to limity są mniej groźne. Stawiając zakłady po kilkaset euro szybko dostaniesz limity. Nawet na zlimitowanych kontach wyciągałem spokojnie ponad 2 tysiące na miesiąc.
Jeśli masz zlimitowane konto możesz poprosić kolegę żeby obstawiał na swoim koncie.  ;)
Poza surebetami mam jeszcze inne zajęcia, ale jestem wolnym strzelcem.

Co do bukmacherów, z szybkich buków na początek wystarczy Pinnacle oraz 188bet. Możesz też parę setek wrzucić do Sbobet.

Wszystko masz w euro ??

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 03, 2013, 21:21:00 »
Wszystko masz w euro ??
Tak, aby uniknąć przewalutowania wszystkie konta u bukmacherów oraz w skrill prowadzę w euro.

tpieczka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 04, 2013, 01:37:47 »
Wszystko masz w euro ??
Tak, aby uniknąć przewalutowania wszystkie konta u bukmacherów oraz w skrill prowadzę w euro.
Jak to potem wypłacisz ?
Jak wypłacałem 400$ to na konto walutowe w moim banku dotarło 25$ mniej, okazało się, że pomimo iż przelew zrobili w $ na konto walutowe do mojego banku w $ to i tak po drodze było przewalutowanie na pln i z powrotem na $. I nic nie nawojujesz - odpisali, że tak robią na terenie PL i koniec.
Dlatego później założyłem wszystkie konta u bukmacherów w pln.

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 04, 2013, 07:54:06 »
Korzystam z Alior Kantor. Ta usługa jest darmowa, zakładasz w parę minut bez wychodzenia z domu. Po założeniu tam konta masz tak jakby kilka subkont, każde w innej walucie. Przelewy są darmowe bez dodatkowych prowizji. Wpłacam do Skrill faktycznie euro, więc już w tym momencie nie mam strat, wypłata tak samo na konto prowadzone w euro.

tpieczka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 05, 2013, 00:22:39 »
Korzystam z Alior Kantor. Ta usługa jest darmowa, zakładasz w parę minut bez wychodzenia z domu. Po założeniu tam konta masz tak jakby kilka subkont, każde w innej walucie. Przelewy są darmowe bez dodatkowych prowizji. Wpłacam do Skrill faktycznie euro, więc już w tym momencie nie mam strat, wypłata tak samo na konto prowadzone w euro.
Ale próbowałeś wypłacić ze Skrilla do tego kantoru ?? Tak jak wcześniej pisałem zrobili mi 2x przewalutowanie. Skrill --> PKO SA
Pozdr

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 05, 2013, 00:28:18 »
Od niedawna skrill w Polsce prowadzi rachunek zarówno w euro jak i złotych. Jeśli wpłacasz faktycznie euro na ich rachunek w eur to nie masz przewalutowania. Tak samo z wypłatą euro na twój rachunek euro. Wcześniej mieli tylko rachunek w pln mimo że na koncie można było ustawić inną walutę. Wtedy zawsze odchodziły takie cyrki z dodatkowym przewalutowaniem.

Niedawno miałem taki sam przypadek jak ty z podwójnym przewalutowaniem. Kupowałem coś w sklepie internetowym i płaciłem kartą. Płatności obsługiwał właśnie skrill, nie skojarzyłem że mam tam konto w eur i tak przewalutowali mi z mojego rachunku pln do euro skrilla i ze skrilla na pln do sklepu internetowego.

RaDeoN1992

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +0/-0
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 06, 2013, 07:50:57 »
Więc korzystasz skrill w wszystkich bukach?

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 06, 2013, 11:26:14 »
Więc korzystasz skrill w wszystkich bukach?

Tak ja korzystam ze Skrill, wydaje mi się najlepszą bezpłatną formą wpłat i wypłat. W każdym razie nie ważne czy używamy Skrilla czy jakiegoś innego portfela internetowego, chodzi o to żeby był to ten sam portfel u każdego bukmachera, co pozwala na łatwe przesyłanie pieniędzy między kontami.

Z nowymi pytaniami otwierajcie proszę nowe wątki w dziale dla początkujących, ten został utworzony po to abym wrzucał tu pytania otrzymane mailem.

tpieczka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 07, 2013, 00:44:18 »

No z tą powolnością u 10bet to bym się kłócił :):) ładnie dają popalić...

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 07, 2013, 00:59:52 »
No z tą powolnością u 10bet to bym się kłócił :):) ładnie dają popalić...
Heheh racja 10bet nie pasuje do tamtej listy. Ale wystawiają często kursy kompletnie nie adekwatne do kursów innych bukmacherów.