Serwisy alertowe

BetBurger | Live and Pre-game surebets

Autor Wątek: Ewakuacja kolejnych bukmacherów  (Przeczytany 3990 razy)

piciu18

• Administrator
  • Full Member
  • Reputacja: +5/-0
Ewakuacja kolejnych bukmacherów
« dnia: Czerwiec 12, 2014, 18:12:34 »
Betfred i Tipico zamykają konta polskim graczom i nie będą już świadczyć usług na polskim rynku. Niech jeszcze wypadnie bet365 i willhill to nie będzie gdzie grać :/

qurde1979

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +4/-0
Odp: Ewakuacja kolejnych bukmacherów
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 12, 2014, 20:28:05 »
Jestes pewien co do Tipico ? Bo teraz dopiero czytam na pewnym forum posty sprzed trzech tygodni ,  jakoby tipico wysłal powiadomienia o zamknieciu kont. Ja nie dostałem od nich zadnego maila i jeszcze przedwczoraj sie normalnie logowalem. Sprobowałbym sie zalogowac teraz, ale jestem za granica i wole nie kusic losu innym niz polskie ip. Poza tym co sadzicie o rivalo - klonie tipico ? jakos opinie na ich temat sie sa specjalnie przychylne. Dobrze ze to nie jest dla mnie wazny buk (maks dwa,trzy zaklady dziennie ), ale zawsze...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2014, 20:29:36 wysłana przez qurde1979 »

piciu18

• Administrator
  • Full Member
  • Reputacja: +5/-0
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 13, 2014, 01:19:07 »
Nie mam pewności co do Tipico gdyż w mailu nie ma słowa o tym dlaczego konto zostanie zamknięte. W każdym razie na 3 skrzynkach znalazłem taki sam email.
We regret to inform you that from the 11th of June 2014 onwards you will not be able to play on www.tipico.com. You will still have access to your account and you are kindly requested to withdraw all existing funds from your account prior to the 28th of July 2014 as from this date no further access will be permitted.
Możliwe że po prostu robią czystki i usuwają zlimitowanych użytkowników. W takim razie jest to fałszywy alarm z mojej strony. Na Rivalo jeszcze nie grałem, wiem że jeden z użytkowników forum tam gra, być może da cynk jak to wygląda.

mrbigdik

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +1/-0
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 13, 2014, 13:03:02 »
Ciekawe jaki jest w ogóle powód zamykania kont (nie tylko Polaków, w przypadku Betfreda  połowy Europy) i to jeszcze przed samymi mistrzostwami ...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2014, 13:07:21 wysłana przez mrbigdik »

qurde1979

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +4/-0
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 14, 2014, 10:09:04 »
Tez mnie zaskoczyła decyzja betfreda. Akurat ja z ich uslug nie korzystałem ( dwa razy sie naciałem i musialem pisac do komisji gier, chociaz kase odzyskałem ). Ja dajmy na to, gdybym mial kilka milionow euro to wlasnie teraz otwierałbym firmwe bukmacherska, mnostwo januszy obstawia faworytów :)
Pociesza mnie natomiast fakt, ze nie pozamykali kont tylko Polakom, ale tez krajom , które stoja na drabinie cywilizacyjnej ze dwa szczebelki nad nami. A u nas byc moze sytuacja nieco sie poprawi, czytalem o nowelizacji ustawy dotyczacej m.inn. bukmacherki i sa szasne, ze beda mogły  u nas normalnie działac zagraniczne firmy. Ech gdyby tak bwin i ladbrokes... i moze jeszce coral.... :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 14, 2014, 10:10:35 wysłana przez qurde1979 »