Serwisy alertowe

BetBurger | Live and Pre-game surebets

Autor Wątek: Bukmacherzy, których brakuje w wyszukiwarkach  (Przeczytany 3018 razy)

piciu18

• Administrator
  • Full Member
  • Reputacja: +5/-0
Bukmacherzy, których brakuje w wyszukiwarkach
« dnia: Czerwiec 13, 2014, 17:34:20 »
Mam do was pytanie, czy brakuje wam jakichś bukmacherów w wyszukiwarkach surebetów? Chodzi mi przede wszystkim o to, że na przykład chcecie obrócić gdzieś bonus na surebetach a nijak nie możecie ich znaleźć albo męczycie się szukając ręcznie.

mrbigdik

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +1/-0
Odp: Bukmacherzy, których brakuje w wyszukiwarkach
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 13, 2014, 21:20:26 »
Ja osobiście korzystam z betburgera i nie mam narazie takiego problemu. A co to za buk z dobrym bonusem którego nie ma w wyszukiwarkach surbetów ? :)

piciu18

• Administrator
  • Full Member
  • Reputacja: +5/-0
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 13, 2014, 23:30:54 »
Ja osobiście korzystam z betburgera i nie mam narazie takiego problemu. A co to za buk z dobrym bonusem którego nie ma w wyszukiwarkach surbetów ? :)
Nie miałem nikogo konkretnego na myśli. Przyznam że oferta betburgera pozytywnie mnie zaskoczyła. Jak tam wygląda z filtrowaniem zdarzeń ? Można ustawić jakie ligi ciebie interesują albo jakie rynki ?

qurde1979

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +4/-0
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 14, 2014, 10:21:06 »
Ja tez korzystam z betburgera, uzywalem juz oddstorma i betsonfire, ale dla surebetow live betburger  jest dla mnie numerem jeden. Swietna sprawa jest lint automatycznie łapiacy surbeta, co oszczedza kilka bardzo cennych sekund no i praktycznie wyklucza ryzyko pomyłki ( szukanie konkretnego zakladu  live na dajmy na to willliam hillu to mordega, a czasu wiele nie ma ). Co za tym idzie wszystko sprowadza sie do kilku klikniec.
Natomiast co do brakujacych to ostatnio pojawili sie przynajmnij z trzech wczesniej mi nieznanych firm : bet2be, gobetgo ( byc moze to nie jest tak calkiem nowa firma, ja o nich w kazdym razie nie slyszałem ) i jeszcze jedne buk, w ktorym mozan wplacac bitcoinami ( zapomnialem nazwy ) i przynajmnij w tej drugiej kursy sa interesujace. Obluguje ich co prawda oddstorm, ale byloby miło gdyby i betburher ich dorzucił