Serwisy alertowe

BetBurger | Live and Pre-game surebets

Autor Wątek: Surebety w zakładach na żywo  (Przeczytany 4870 razy)

piciu18

• Administrator
  • Full Member
  • Reputacja: +5/-0
Surebety w zakładach na żywo
« dnia: Czerwiec 21, 2014, 11:08:15 »
Jako że dostałem pytanie od usera w kwestii surebetów live, a nijak nie potrafię pomóc, proszę innych użytkowników o próbę odpowiedzi :)

Czy korzystałeś już ze strony betburger.com? Chodzi mi głównie jak to wygląda z tymi sb live, tzn. ile % sb mniej więcej się tam łapie i jak często udaje się je zagrać zanim kursy się pozmieniają. Jeśli nie korzystałeś to może znasz jakieś inne dobre serwisy

qurde1979

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +4/-0
Odp: Surebety w zakładach na żywo
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 21, 2014, 18:02:23 »
To moze ja spróbuje. Od razu zaznaczam, ze nie chce uchodzic za jakiegos guru wszechwiedzacego,  gdyz zapewne sa osoby majace duzo wieksze doświadczenie ode mnie. Arbitrażem zajmuje sie od 8 miesięcy i tylko live. Pierwszym programem jakiego używałem był bets on fire. Na poczatku wystarczał,  ale z czasem przeszedłem na szybszego oddstorma. Ma te zaletę, ze jest dosc spora liczba buków, duza szybkość, wada jest natomiast fakt, ze obsługuje tylko piłke nozna (fakt, faktem, ze  okolo 70% surebetow stawia sie własnie na futbol ). No i w koncu betburger ( po drogdze byl jeszcze  będący ciągle w fazie beta chyba surbet.com czy jakoś tak sie nazywa, mnie nie przekonał ). Jak dla mnie  betburger to numer jeden w surebetach live . Przede wszystkim można kliknąć link na surebeta i zostajemy automatycznie przeniesieni bądź na stronę z konkretnym wydarzeniem, badz wydarzenie zostanie dodane do kuponu ( uwaga, ta opcja nie działa z wszystkimi bukami, ale z tymi wazniejszymi tak ). Srednie surebety , ktore łapie to przedzial 4-6 %, jest ich naprawde duzo w ciagu dnia , nie pokusze sie  o konkretna liczbe, ale sporo. Nizszych raczej nie ruszam, chyba ze jest przerwa w meczy albo cos w tym stylu. Natomiast czesto zdarzaja  sie bety 7, ba-  nawet 10 %  (tu zalecam ostroznosc na poczatku, gdyz niekotre to dosc oczywiste palpy, wedlug mnie w takich pomyłkach przoduje sportingbet . Ale odrobina wprawy i idzie wylapac  co i jak) . Natomiast odradzam  granie na zywo szybkich sportow  (siatkowka, koszykowka ) zwlaszcza na liczbe punktow, ja w tej materii mam bardzo negatywne doswiadczenia. To tyle, sie rozpisalem :) Jak juz wspomnialem chetnie podziele sie doswiadczeniem z innymi live arberami
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2014, 22:36:58 wysłana przez qurde1979 »