Serwisy alertowe

BetBurger | Live and Pre-game surebets

Autor Wątek: Nowe konto a ip  (Przeczytany 2147 razy)

tonyRw

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +0/-0
Nowe konto a ip
« dnia: Lipiec 21, 2014, 16:38:25 »
Witam
 Mam pytanie ponieważ brat chcialby zalozyc konta na betce i wh ale ja tam juz mam  i teraz pare pytan
brat ma to samo nazwisko i zameldowany jest tam gdzie ja  nie bedzie tu juz problemu ?
czy jakby miał inny adres zameldowania  nie bylo by problemu
po drugie  korzystałby z tego samego komputera czyli ip co ja na swoich  kontach?
 czy rozwiązaniem by nie bylo (ma taka mozliwosc) korzytanie z bezprzwodowego internetu wymiana karty sim i z tym związana zmiana ip (zmaina karty sim zmienia ip wogóle? czy trzeba cały modem, komputer  zmienić)
z góry dziękuje wszelką  pomoc

piciu18

• Administrator
  • Full Member
  • Reputacja: +5/-0
Odp: Nowe konto a ip
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 24, 2014, 00:16:12 »
Witam,
zależy do czego chcesz używać tych bukmacherów. Jeśli mowa o zwykłym graniu to nie ma problemu z tym samym adresem i IP. Problem pojawia się z bonusami (jeden bonus na adres oraz IP) oraz surebetami. Z netu bezprzewodowego na sim niewiele korzystałem, ale nie zdarzyło mi się żeby tam IP było stałe. Po każdym resecie modemu adres był nowy bez dodatkowej karty sim także nie powinieneś mieć z tym problemu.
Adresu zameldowania nie musisz zmieniać. Wystarczy inny adres na który jesteś w stanie zorganizować rachunek lub wyciąg bankowy z danymi twoimi lub brata.
Nie możecie korzystać z tej samej przeglądarki nawet zmieniając IP. Chyba że będziesz ciągle czyścił pliki cookie po korzystaniu. Najlepszą opcją jest zainstalowanie maszyny wirtualnej. Wtedy masz na komputerze wewnętrzny czysty system i nie ma żadnych problemów z ewentualnym powiązaniem kont. Narzędzie do stawiania maszyny wirtualnej znajdziesz np. tutaj. Instalacja maszyny i systemu na nim jest bardzo łatwa.
Powodzenia.