Serwisy alertowe

BetBurger | Live and Pre-game surebets

Autor Wątek: Unibet  (Przeczytany 2981 razy)

qurde1979

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +4/-0
Unibet
« dnia: Sierpień 15, 2014, 13:20:17 »
Panowie mam pytanie, jak u was ma sie sprawa z unibetem, bo mnie zlimitowali juz w tym tygodniu dwa konta ( tylko zaklady live , stawki nie wieksze niz 60-70 euro ). Moze wyłapali wzorzec ? Konta były zakladane z roznych ip , aczkolwiek uzywalem ich na tym samym lapku ( czyszczonym po kazdej sesji ), jakies rady ?

qurde1979

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +4/-0
Odp: Unibet
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 15, 2014, 14:57:12 »
Pomeczyłem wlasnie niejakiego Michała na czacie unibet i rzeczony uparcie twierdzil, ze limit obowiazuje nie na gracza tylko na konkretne wydarzenie. Na moja prosbe zebysmy porownali konkretne wydarzenie z oferty (tzn limity moje  i mozliwe dla innych kont ) wykrecal sie jak tylko mogł, ze nie moze, blabla bla. Widac slowo  "limit"  nie brzmi szcegolnie marketingowo i wola sie z tym nie obnosic szczegolnie

wojtas

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Unibet
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 24, 2014, 22:10:37 »
Ja unibet odpuściłem kompletnie ze względu na mało sprzyjające opinie na SBR o nim, mianowicie sytuacje w których zajmowali bankroll graczy i tłumaczyli to jakimiś aburdalnymi powodami. Znaczenie lepszą alternatywą jest 888sports, który to w ranlkingu SBR jest na pozycji B, oraz oferuje system freebetów do 88EUR. Co prawda limity przy wygranych zakładach wpadają dość szybko jednak znacznie pewniejszy bukmacher, którego klonem jest unibet.