Serwisy alertowe

BetBurger | Live and Pre-game surebets

Autor Wątek: Cashback za subskrypcję Rebelbetting  (Przeczytany 6275 razy)

piciu18

• Administrator
  • Full Member
  • Reputacja: +5/-0
Cashback za subskrypcję Rebelbetting
« dnia: Wrzesień 03, 2013, 15:07:58 »
Jeśli chcecie zacząć przygodę z Rebelbetting nieco taniej, proponuję następujący układ. Przechodzicie na Rebelbetting.com przez ten link i tam pobieracie program oraz zakładacie konto.
Ja z tego tytułu otrzymam prowizję (15%), którą będę wam oddawał przez pierwsze trzy miesiące. Także otrzymacie Rebelbetting 15% taniej.
Zainteresowani proszeni są o kontakt na priv.

tpieczka

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +1/-0
Odp: Cashback za subskrypcję Rebelbetting
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 03, 2013, 16:08:22 »
Mieli wypuścić wersje Lite za niższą opłatą bo ta jest zbyt wyskoa dla większości chętnych.

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 03, 2013, 21:31:31 »
Możesz podać jakiegoś linka do takiej informacji? Nigdy nie natknąłem się na taką wiadomość. Ciekaw jestem w jaki sposób miała by ta wersja zostać okrojona. Choć w moim przypadku wątpię żebym chciał skorzystać z czegoś takiego, raczej brakuje mi tu jeszcze co najmniej kilku opcji.

tpieczka

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +1/-0
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 03, 2013, 22:35:22 »
Możesz podać jakiegoś linka do takiej informacji? Nigdy nie natknąłem się na taką wiadomość. Ciekaw jestem w jaki sposób miała by ta wersja zostać okrojona. Choć w moim przypadku wątpię żebym chciał skorzystać z czegoś takiego, raczej brakuje mi tu jeszcze co najmniej kilku opcji.
To była moja prywatna korespondencja z gościem z RB i nie tyle dotyczyła zmniejszenia ilości opcji co np. zawężenia ilości buków w zamian za mniejszą opłatę.

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 03, 2013, 22:46:05 »
To rzeczywiście mogłoby mieć sens, bo jednak część bukmacherów limituje dostęp do swojego serwisu dla mieszkańców niektórych krajów.

sliwka92

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +0/-0
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 05, 2013, 14:09:28 »
Witam, zdążyłem już pobrać program i założyć konto żeby sprawdzić program, niedługo planuję wypróbować program w wersji płatnej, czy jak usunę program, wszystkie pliki cookie (mam też zmienne ip) i przejde przez ten link oraz założe nowe konto czy dostanę 15% upustu :)?

piciu18

• Administrator
  • Full Member
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 05, 2013, 14:17:19 »
Powiem szczerze że nie wiem czy poza cookies i IP autorzy programu w jakiś inny sposób się zabezpieczyli. Jeśli zostaniesz przypisany jako polecony przeze mnie to oczywiście otrzymasz zwrot. Możesz też otrzymać część prowizji za rejestrację i obroty na nowych kontach na skrill, sbobet czy pinnacle.

sliwka92

• Newbie
  • *
  • Reputacja: +0/-0
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 05, 2013, 14:53:35 »
najwyżej zarejestruję się na innym komputerze (u kolegi) a może kupię jeszcze laptopa z bezprzewodowym internetem, jeszcze zobaczę.